Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Smrt jako trest "za ateismus"

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Pronásledování křesťanů extremisty


"Byl jsem zbit a zavřen do koupelny. Zeptal jsem se, jakou jsem udělal chybu a oni [policie] mi odpověděli, že jsem jeho bratranec...

Později mi přikázali, abych mu sundal kalhoty a znásilnil ho. Odmítl jsem." - křesťan, Pákistán.

"Jeden z Boko Haram řekl: 'Nejste připravena konvertovat na islám, a tak vám dám lekci. '" A potom utopil jejího 3letého syna Jonathana v blízké řece. - Nigérie.

"Rovnost, která je citována jako zákon v egyptské ústavě, je zrušena článkem 2 ústavy, který stanoví, že islámské právo je hlavním zdrojem právních předpisů." - Fadi, koptský právník, Egypt.

Klášter sv. Samuela Vyznavače v Egyptě. Místní úřady vydaly v únoru příkaz k demolici památníku postaveného v blízkosti místa, kde bylo islámskými radikály zabito 28 koptských křesťanů, když v květnu 2017 putovali do kláštera. (Zdroj fotografie: Roland Unger / Wikimedia Commons)

  • smrt-jako-trest-za-ateismus

Po celém muslimském světě v nezmenšené míře pokračovaly útoky džihádistů a masakry křesťanů. Podle jedné zprávy nazvané "Ozbrojené gangy vyvraždily v Nigérii 15 vesnic při masovém vraždění křesťanů," několik islámských teroristů "zaútočilo na 15 vesnic, aby zmasakrovali křesťany a zničili jejich kostely při tvrdém útoku proti tomuto náboženství".... Desítky lidí byly zabity poté, co gangy vyplenily města a vesnice, aby z nich odstranily všechny aspekty křesťanské víry. "Domy patřící věřícím křesťanům byly v mnohých případech srovnány se zemí a úřady dělaly jen velmi málo, aby tomu nějak zabránily..." Podle aktivistů pro lidská práva: "Jeden útok se konal za bílého dne, právě když se lidé chystali jít do kostela. Útočníci pronásledovali a zabíjeli vesničany a spálili devět kostelů a mnoho dalších domů."

Facebook komentáře