Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Radek Čelechovský: Všichni a všechno se zbláznilo

somalia_3Zbláznili se lidé. Paradoxně se stáváme obětí vlastního stylu života, ztratili jsme soucit s okolním světem a vnímáme jen vlastní zájmy na úkor lidí a světa jako celku. Vše je pryč, dnes morální žebříček nahradily peníze. Pravda je relativní protože ji tvoří média, která jsou zájmově manipulována. Jsou to otázky bezpečnosti, vyšší zájmy, aha, tak sorry sire maršále, že jsem si dovolil do toho rýpnout.

Vždyť díky Vaší politice je tady tak bezpečno, jako ještě nikdy. Oko Velkého Bratra nás hlídá, ale krade se jaksi dál. Špehýrka pro národní zájmy, jde o bezpečnost všech, ne? Média dnes nezajímá prakticky nic jiného než mladík z Norska. Byl i v Praze, bojim bojim. Tento nový strašák, který bude mít za následek větší kontrolu obyvatelstva zemí EU, zabil "usmolených" 72 lidí. OSN, válečná politika USA a NATO, mají denně na svědomí 32 000 životů dětí, to je ale politicky korektní a embargy posvěcená realita, nikomu to nepřijde tak důležité, nechutné je slabé slovo, příliš slabá definice. Je však nepřijatelné, aby se vědělo, jak to je.

OSN neboli UN - United Nations vznikla na konci druhé světové války. Byla založena Davidem Rockeffellerem a její cíl má už ve svém názvu - spojit národy. Na konci procesu zvaného globalizace tu má být planeta s jediným přijatelným názorem, kde každá země zanikne a podřídí svoje bankovnictví tomu americkému. V praxi to znamená, že se nelze obejít bez fosilních paliv, protože na nich americké bankovnictví stojí. OSN je nevolená organizace vyvolených a dosazených lidí, kteří mají mnohdy ryze obchodní a ropácké zájmy. Rezoluce OSN může vyhladovět celou zemi a lidé v takto postižené oblasti jsou odkázáni na pomoc, která však pokrývá jen malý zlomek. To se děje v Somálsku. To OSN je to zlo, nikoli dobro, jak se tváří. Vše se děje jen kousek od nás ale tady se to neřeší. My máme regály plné žrádla a jsme pracovně hrozně vytížení, permanentně ve stresu a v nejistotě tak otupělí, že je nám to fuk. V jídle nevidíme nic, jen zboží a nenapadne nás, jak je ho málo. Je to hrozné o to víc, když znáte člověka, který každou noc sváží kamiony plné prošlého zboží z řetězců které se pálí. Je to ještě horší, když vidíme, jak se technologie pořád drží zastaralých konceptů založených na hořících fosiliích. Proto přišly energetické plodiny, které se pěstují tam, kde se mohly pěstovat potraviny. Jinde zase vyrostly na orné půdě solární elektrárny a orná půda je za podivných okolností dnes majetkem investorů. Tož když na to mají...

Proč se nezvažuje koncepce vodíkového pohonu, proč se nezvažují magnetické, vzduchové a další alternativy? Kdejaký osvícenec ví, že to všechno je žvást a nic z toho nefunguje. S nadávkami jde načepovat plnou za cenu 35Kč/l a já se ptám, proč to do pr. nikoho nezajímá už jen z ryze osobního zájmu? Auto na vodu je na youtube už klasika a lze najít mnoho videí, která ukazují funkční vodíkové pohony, které si jednotlivci dokázali sami postavit. často je zachován motor a další součásti auta a je to k ničemu. Nikdo to neprotlačí dál, než na youtube. proč, já to auto chci, vy ho chcete, kde je ta mocná neviditelná ruka trhu, když je potřeba? Tiše vykrádá naše kapsy s každým litrem paliva a devastuje planetu pro ty, kteří ji stvořili! Nemá čas, rozumíte. Nemá zájem se zničit. Média dnes nevysílají nic, co by nám ukázalo realitu, jsou to sračky. Nekonečné seriály jsou příkladem toho, jak vzdálená je TV skutečné realitě. Pomluvy, pletichy a intriky mnoho lidí doslova drží na míle od reálu. Lidi jsou pak v tomto světě víc a víc bezradní, uzavření do sebe a svých starostí.Vypněte tu bednu a jděte na procházku.

Otevřete oči a používejte srdce, hledejte pravdu a milujte krásu tohoto světa, která je tak křehká a tak dokonalá, že si to zaslouží. Je to naše planeta, která potřebuje, abychom se k ní vrátili a začali se chovat uctivě. Mnoho lidí zemřelo, mnoho jich zemře a pokud se vyvraždíme, zasloužíme si to. Kdo si to ale nezaslouží je právě Země, kterou neovládáme, pouze sdílíme s jinými tvory. Jsme součástí planety a musíme si to uvědomit. pokud to přijmeme, najdeme lepší budoucnost pro všechny. V televizi najdeme jen strach, zlo a manipulaci, to venku je realita. 

Příslib zářivé budoucnosti přinášejí pouze technologie pracující v souladu s přírodou, takové, které ji nedevastují. Těžba ropy je už neudržitelná a její tržní stejně jako morální daň za její získání je až příliš vysoká. proto je nutné se od ní osvobodit a najít řešení tam, kde je dnes spíše posměch a skepse. Zesměšnění tématu je strategie, jak odradit od technologií, jež by nás osvobodily od nutnosti neustále platit palivo a energii. Nikola Tesla rozpracoval na základě celoživotního bádání mnoho konceptů, které si dnes idioti dovolí zesměšňovat. Tento člověk vymyslel náš distribuční systém jako mladík, Indukční motor už jako student, jen idiot jeho práci znevažuje. Tesla byl zastáncem levné energie pro každého. Jeho snahy o prosazení však podkopli ti, kteří se obávali ztráty zisku. Tesla všechno projektoval aby to fungovalo v harmonii a v souladu s přírodou. Používal oscilátory, je to otec elektřiny.

Bohužel peníze i tady hrály a dodnes hrají první housle a dokud to neodmítneme, budeme trpět. Spojme tedy svoje síly a nenásilím prosazujme to, co je naším zájmem. Auto s benzínovým pohonem to ale není, nebo je? Odpověď o člověku prozradí hodně. Hlavně to, jestli je sobec. Já bych bral to na vodu.

Zdroj: Warfare.blog.cz

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře