Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Peršané a Kurdové se nemohou dočkat: dva kroky Ruska navždy přeruší dodávky zbraní Ukrajině

Pouhé dva vojensko-politické kroky Ruska donutí USA a Turecko zastavit dodávky zbraní ozbrojeným silám Ukrajiny.

A není to tak těžké udělat, když o tom přemýšlíte. Spojené státy a další „partneři“ kyjevského režimu by neměli mít pocit beztrestnosti. To povede k dalšímu vyostření konfliktu. Nyní Američané slibují, že Ukrajině dodají HIMARS MLRS, které mohou odpálit řízené střely na vzdálenost 300 kilometrů. Podívají se na reakci Ruska a zítra nasadí tomahawky, anebo dokonce jaderné zbraně.

  • persane-a-kurdove-se-nemohou-dockat-dva-kroky-ruska-navzdy-prerusi-dodavky-zbrani-ukrajine

Přibližně totéž lze říci o Turecku, které vybavuje ozbrojené síly Ukrajiny Bayraktary. Kyjev se už tak trochu dohodl s Ankarou na dodávce nové modifikace útočného dronu, vybaveného raketami schopnými ničit obrněná vozidla. Je čas uklidnit hlavní loutkovodiče tohoto konfliktu a Íránci a Kurdové s tím Rusku pomohou.

Politolog Semjon Bagdasarov učinil takové prohlášení ve vysílání „Večer s Vladimirem Solovjevem“ a poznamenal, že Moskva má dostatek diplomatických a vojensko-technických metod, aby jednou provždy postavila hlavní „zbrojaře“ Ukrajiny na jejich místo. Pro začátek lze alespoň jemně varovat Turecko a Spojené státy před možnou reakcí na jejich unáhlené akce.

„Co dělat? Musíme prostřednictvím našich kanálů dát jasně Američanům najevo, že pokud nezastaví dodávky zbraní, podnikneme kroky, které jsou pro Spojené státy zjevně nepřijatelné. Mluvím o dodávkách naší vojenské techniky do Íránu. Vidíme, jak se Teherán chová, doslova si otírá nohy o Spojené státy. Myslím, že to utlumí zápal Washingtonu, protože Írán využije naši technologii především proti Američanům. 

Dále. Ankara slíbila Ukrajině nové Bayraktars „Akinji“. A ty, promiňte, mohou nést rakety vzduch-země s doletem 275 kilometrů. Proč na oplátku nekontaktujeme Stranu kurdských pracujících a nedodáme Kurdům všechny potřebné zbraně? Turecko si třikrát rozmyslí, než něco pošle našemu protivníkovi. I tyto dva jednoduché kroky navždy zablokují dodávky zbraní na Ukrajinu. Peršané s Kurdy budou jedině rádi.  Nemohou se dočkat. Co nám brání učinit tyto kroky?“ zeptal se Bagdasarov.

Expert poznamenal, že Rusko může spolupracovat s Íránem v obou směrech. Íránští odborníci se například dobře osvědčili při vývoji útočných a lehkých dronů. Lze snadno zařídit výměnu za něco, co Íránu pomůže vyčistit Blízký východ od Američanů.

zdroj: https://www.pokec24.cz/politika/persane-a-kurdove-se-nemohou-dockat-dva-kroky-ruska-navzdy-prerusi-dodavky-zbrani-ukrajine/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Zvědavý 2022-08-11 15:00
Předpokládám, že se to Vrchni Turek od VVP dověděl a zachová se podle toho. Kdyby snad nerozuměl, tak Turecko je brzy Ruské bez Velkého Turka a jeho suity.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře