Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nový světový řád odhalen!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Hroutí se Nový světový řád přímo před našima očima? Povstávají lidé po celém světě proti “vševidoucímu oku”?

  • novy-svetovy-rad-odhalen

Edward Snowden spustil skandál kolem tajných špionážních programů NSA, které odhalily tajné plány NATO a USA na ovládnutí světa. Očividně sedm miliard lidí na tomto světě nechce, aby byly jejich e-maily ukradeny a shromažďovány, každý telefon odposloucháván a nahráván, každý obličej sledován satelity…a každý světový politik vydírán a ovládán.

Toto pondělí a úterý 4. a 5. listopadu se po celém světě konají shromáždění odhalující globální špehování.

V pondělí 4. listopadu se lidé po celém Íránu shromažďovali na památku obsazení amerického velvyslanectví v roce 1979, které je jinak známé jako “Doupě špionáže.”

A v úterý 5. listopadu se koná Million Mask March (u nás Pochod milionu masek v Praze) sdružující příznivce Anonymous, Wikileaks, hnutí Occupy, Oath Keepers, informátory a hacktivisty na více než 430 místech po celém světě.

Íránci, kteří se proti “Doupěti špionáže” shromažďují od roku 1979, předběhli svou dobu. 34 let po obsazení americké ambasády jde celý svět v jejich stopách a protestuje proti americké špionáži.

Korporátní média Západu, jejichž misí je udržet lidi neznalé a zmatené, prodávají lži a polopravdy o těchto událostech. Velká média nám říkají, že studenti, kteří obsadili americké velvyslanectví v Íránu v roce 1979, byli děsivě vyhlížející fanatici jako ve filmu Argo. A velká média také zobrazují Million Mask March jako děsivý a matoucí jev.

>> Ironie masky Anonymous
>> Jak se chránit před technologií automatického rozpoznávání obličeje
>> Pochod milionu masek v Praze

zdroj:http://www.freepub.cz/tag/presstv-ir/

Facebook komentáře