Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

"Nový světový pořádek" je pouhou intelektulní mastrubací

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Nový světový pořádek (NOW - New World Order)*  je pro hodně lidí něco tajemného a hrozivého. Ani se nelze divit, nakonec je to jedno z nejopakovanějších témat“konspiračních expertů , světových revolucionářů a kavárenských povalečů. Sám pojem“pořádek” vyvolává husí kůži u těch, co se cítí nejlépe v jakémkoliv bordelu. O to víc to platí v politice. Představa – že jednotlivec, nebo skupina by si nemohli dělat co chtějí – je pro takové lidi nepřijatelná. Každý maličký diktátor ... a vůbec nezáleží na tom, jestli vyznává Marxe, Hitlera či Alláha ... dělá co je v jeho silách, aby jednou neskončil jako Saddám s oprátkou, nebo Khaddáfí s bajonetem v zadku.

 

  • novy-svetovy-poradek-je-pouhou-intelektulni-mastrubaci

Svět dnes na počátku nového století však lidem, kteří se pohybují v chaosu – prospívá jako voda rybám. Politické ideologie, které se jako vlny moře v minulosti převalovaly lidskou společností – ztrácejí na svém významu. Dobrým znamením je, že člověk v podstatě pochopil svoji individualitu a mimořádnost. Přestal se opíjet sny o všeobecné rovnosti a bájné společnosti - kde jsou všichni na sebe hodní a mají se skvěle. Odvrácenou stránkou je nepříjemná pravda o nefunkčnosti systému klasické demokracie. Její impotence vzdorovat rakovině obyčejného lidského zla bude tedy i jejím zánikem. Aby však lidská společnost dál existovala, bude její organizaci potřeba něčím nahradit.

 Je tedy opravdu takovým překvapením ... že se objevují úvahy o vytvoření nějakého celosvětového systému, něčeho nového a lepšího? Co nejvíce ohrožuje lidstvo v dnešní době? Jsou to šílenci s nukleárními zbraněmi jako Kim či Ahmadínedžád, nadnárodní obchodní firmy, Čínská roztahovačnost, Ruské sny o znovunabití impéria, nebo podvod jménem – finanční systém?

Ano, tohle všechno jsou zrníčka do mlýna, ale při pozorném zkoumání zjistíme, že v pozadí všech těchto atributů vzmáhajícího se chaosu, stojí vzmáhající se zločinnost – jedna z nejhorších lidských vlastností.

Information Awareness Office (IAO) byla založena vládní agenturou Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA) v lednu 2002 za účelem spojit dohromady několik projektůin  DARPA zaměřených na zavádění sledování a informační technologie při hledání teroristů zločinců představující hrozbu pro Spojené státy. Proto byl vytvořen  Total Information Awareness (TIA). Protože byla veřejnost pobouřena a vznikla kritika – že podobný vývoj technologie může vést případně k všeobecnému sledování občanů – systém (IAO) byl americkým Kongresem zrušen v roce 2003.

Kterak se však může chaotická nejednotná společnost bránit proti všeobecné zločinnosti, která operuje na všech stupních její organizace? Zločinci jsou nejen v politice, ale v podnikání, kultuře, vědě, náboženstvívh a technologiích.

Zcela automaticky se nachází řešení v něčem, čemu říkáme “represe” a co v historii člověka vždy znamenalo dvousečnou zbran. V dnešní době absolutně neřešitelná situace. Svět neovládá nynější nejmocnější stát – USA, kterak se nás mnozí snaží přesvědčit za každou cenu. Je rozdělen na několik regionů a v každém z nich v nich uplatnuje ten místní a nejsilnější. Spojené státy jsou však nejvhodnějším fackovacím panákem z mnoha důvodů: už jenom samotný fakt, že jsou “numero uno“ vyvolává zášt a nenávist, ale především strach a závist. Jako veliká země, poslední půlstoletí se pustili do nejriskantnějšího rizika – experimentují se sociálním nženýrstvím – nejen americké společnosti, ale i za svými hranicemi. Zde se dostáváme k oné intrikující myšlence NWO, protože jde o pokus něčeho co postrádá základní předpoklady na úspěch ... a tedy vlastně k celosvětovému chaosu přispívá, místo naopak.

Znázornění způsobu možností “Identifikace člověka na vzdálenost” – projektu (HumanID).

Dnešní pokusy o Nový světový pořádek nelze identifikovat s jeho theoretickou představou. Ta nikdy nepředstavovala vládu nad světem jedním centrem moci pomocí hrubé síly.Represe je sice nesdílnou součástí k vymícení zločinnosti, ale musí vycházet ze základních mravních principů.

Věda a technologie je pravděpodobně cesta – kterou se náprava společnosti bude muset ubírat. Nejen jednotlivý člověk, ale celá lidská společnost se na nich budou stávat stále víc zavislejší. Bude tedy jen otázkou času, než tyto obory budou přebírat více zodpovědnosti v řízení společnosti a vytlačovat politiku z mocenských pozic. Bude to dlouhodobý a bolestný proces. Můžeme očekávat konflikty. Ale to, že vše co se dnes ve světě odehrává je stále víc komplikovanější než včera a bude složitější v budoucnosti – nemůže skončit jinak, než hledáním pomoci u vědy a technologií. Tak jako je dnes generál závislý na obyčejném technikovi ovládající technologii satelitů, nebo bezpilotních letadel ... budou ti co si říkají “politici” ... závislí na opravdových odbornících, kteří rozumí mechanice fungování státu. Není překvapením, že už dnes v případě krize – když je povolána“úřednická vláda”- většinou si vede úspěšnšji než vláda politiků zvolených ve volbách.

Nový světový řád tedy zůstane nadále pouze pouze fikcí a intelektuální mastrubací  těch, kteří si nevědí rady v dnešním chaotickém světě.

Nový světový řád (též známé jako zkratka NWO, podle anglického New World Order) je konspirační teorie, která tvrdí, že malá skupina mezinárodních elit kontroluje a manipuluje vlády, průmysl a mediální organizace po celém světě a že primárním nástrojem, který používá k ovládnutí národů, je systém centrálního bankovnictví. Jedná se o teorii, která se stala populární po roce 1990 a která je spojena především s americkým prostředím a v Evropě není příliš rozšířena. (Wikipedia)

zdroj:http://www.diskuteri.eu/clanek/novy-svetovy-poradek-je-pouhou-intelektulni-mastrubaci-516-m8p

Facebook komentáře