Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nemocná lidská populace

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • bida2
Ekonomické problémy světa se přelévají do myšlení a chování každého jednotlivce o tom svědčí následující příklad, který jasně ukazuje celkový úpadek společnosti. Není to jediný případ, kdy se něco podobného stalo Českou republiku nevyjímaje. Šikana ve školách i v zaměstnání, její rostoucí brutalita, vzrůstající počet sebevražd.

 

Vraždy, které mají také zesilující brutalitu, bezohlednost majetných na silnicích, jen proto, aby ukázali, že mají silnější a dražší vozy - to a mnoho dalšího jsou průvodní jevy kapitalismu a cynizmu z něj pocházejícího, který se rozmáhá ve světě jako zákeřná nakažlivá nemoc, kterou je prolezlá celá společnost a ta nemoc hrozí způsobit ještě mnoho zla, než vykoná své dílo zkázy na lidské populaci.

Myslíte, že přeháním? Pak se mýlíte, nepřeháním, jen nedokážu zatím odhadnout čas kdy se tak stane, ale ten čas se blíží. Asi 10 % lidí vlastní v současnosti 90 % světového bohatství, země se zdá být přelidněna a na práci je při dnešních technologiích potřeba přibližně 1/3 stávající populace. S rostoucí robotizací výroby bude na práci potřeba stále méně lidí a s ubývajícími zásobami nerostných surovin se stane přebývající populace nadbytečná. Robotizace bude postupovat a není daleko doba, kdy téměř veškerou práci zastanou roboti. V zájmu mocných a bohatých bude, uchovat si zbývající nerostné suroviny pro svou potřebu a proto bude veškerá pro ně nadbytečná, nepotřebná populace likvidována.

Ano lidstvo je nakaženo nemocí zvanou závist, moc a bohatství, z toho plynoucí chudobou, beznadějí a zoufalstvím. Druhá a těžší forma civilizační choroby je mnohem více rozšířena. O její šíření se usilovně snaží nemocní první formou nemoci za pomocí veškerých médií. Vždyť ze země zaslíbené USA se do světa šíří tisíce filmů, kde brutálního násilí není nikdy dost a s pomocí oficiálně zakázaného podprahového vnímaní je mnoho lidí přesvědčeno, že zabít druhého člověka je normální. Nenechte se zmást tím, že jsme každý přesvědčený, že to já ne. V takovém přesvědčení žili i ti co už zabili, jako jedna 15-ti letá dívka.

- Bylo to ohromné, zapsala si do deníčku 15-ti letá po brutální vraždě 9-ti leté dívky.

S "ohromujícím" zážitkem se svěřila teprve 15letá Alyssa Bustamanteová svému deníčku, když před dvěma lety brutálně zavraždila svou o šest let mladší sousedku. Devítiletou Elizabeth Oltenovou tehdy zatáhla do lesa, kde ji podřízla a ubodala. U soudu v Missouri ve středu podle AP neprojevila špetku lítosti.

zdroj: http://berossos.blog.cz/

Facebook komentáře