Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Lavrov varuje Valné shromáždění OSN!

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov na Valném shromáždění OSN prohlásil, že o budoucí bezpečnostní, ekonomické a politické architektuře planety se rozhoduje dnes a je na lidech celého světa, aby určili, zda bude i nadále dominovat Západ a jeho zlatá miliarda, nebo progresivní síly.

  • lavrov-varuje-valne-shromazdeni-osn

S. V. Lavrov obvinil západní mocnosti z podkopávání důvěry v mezinárodní právo a instituce jako záruky spravedlnosti a ochrany slabých před silnými. Tyto negativní trendy se však v koncentrované podobě projevují i na půdě OSN a podkopávají zásady, na nichž byla OSN založena:

"Dnes se rozhoduje o budoucím uspořádání světa! A to je jasné každému nestrannému pozorovateli. Otázkou však je, zda se bude jednat o řád, v němž jeden hegemon nutí všechny ostatní žít podle svých notoricky známých "pravidel", která jsou výhodná pouze pro něj. Nebo to bude demokratický a spravedlivý svět?

Svět bez vydírání, bez zastrašování všech nežádoucích osob, bez neonacismu, také bez komunismu a neokolonialismu? RF se pevně rozhodla pro druhou variantu a společně s našimi spojenci, partnery a podobně smýšlejícími lidmi požaduje pracovat na její realizaci", řekl Lavrov!

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2022/09/30/lavrov-varuje-valne-zhromazdenie-osn/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Mark Turek 2022-10-04 09:05
No tak to je jeste vetsi hlupak nez jsme si mysleli,,
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře