Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

KONEC SVĚTA - NEJPRAVDĚPODOBNĚJŠÍ SCÉNÁŘ

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Na všem je trocha pravdy. To vás jistě život naučil. V dnešním světě není vše logicky vysvětlitelné, např. zrovna fakt, že Mayové opravdu předpověděli mnoho událostí, které v uplynulých letech nastaly. A pokud budeme jejich tvrzení o příchodu “nové éry”, respektive tedy “zániku světa tak, jak ho známe”, věřit, lze vyvodit předpověď, která je až mrazivě přesvědčivá.

 
 
  • konec-sveta-nejpravdepodobnejsi-scenar

Konec světa si rozhodně nemusíte představovat jako náraz obrovského meteoritu do Země a následnou smrt v ohnivém mraku, či ničivou potopu. “Zánik světa takového, jaký ho známe”, slovy Mayiů, může nastat i postupným rozpadáním nedokonalého ekonomického systému. Vždyť je celá ekonomika založena na tom, že pro to, aby se měl jeden o to lépe, musí se druhý mít přesně o to hůře. Takže se zvyšuje prohlubeň mezi lidmi žijícími na pokraji chudoby a lidmi, kteří by se mohli v penězích koupat. Nespokojenost je všude a to je dnes cítit všude. Kamkoliv přijdete, ať se jedná jen o sousední dům nebo zcela jiný kontinent, všude jsou ekonomické problémy. A to je celkem blbé, co?

Jenže to není to nejdůležitější. V poslední době se vědci poměrně ozývají s tím, že Slunce na nás chystá něco “velkého”, v překladu tedy vyvrcholení jeho 22letého cyklu, na jehož konci je vždy velké množství obrovských elektromagnetických bouří. Lidstvo takovýchto bouří zažilo již tisíce, ale technika, kterou mohou tyto bouře ohrozit, je tu až nyní. A lidstvo je na této technice závislé. O sluneční aktivitě si můžete přečíst zde. V případě takové bouře může být několik měsíců až roků nefunkční celá světová infrastruktura. Každý systém, ať peněžní, dopravní, nebo třeba zdravotnický, je závislý na elektronice. Bez ní bude všude chaos a hlad. A taková bída vyvolává v lidech vandalismus a bezohlednost. V ulicích bude zima s smrt. Na svět mohou přijít epidemie a války. Peníze totálně ztratí hodnotu a lidstvo buďto nepřežije takové, jaké ho dnes známe, nebo se bude muset zcela změnit. A doufejme, že do lepšího světa, ve kterém bude žít  v souladu s přírodou, v lásce a bez finančních prostředků.

zdroj:http://konec-sveta.net/

Facebook komentáře