Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdo seje vítr, mohl by sklidit bouři!

Británie vyslala své ozbrojené síly k ruským hranicím!

Ministr ozbrojených sil Británie Ben Wallace vyslal britské ozbrojené síly a carga zbraňových systémů na ruské hranice do Ukrajiny a vyhlásil pohotovostní krizový stav

("We have taken the decision to supply Ukraine with light anti-armour defensive weapons systems...we have robust contingency plans in place to respond to any developments").

zdroj:

https://www.express.co.uk/news/world/1552584/RAF-Army-Russia-invasion-Ukraine-news-UK-to-enter-crisis-mode

  • kdo-seje-vitr-mohl-by-sklidit-bouri

Vůbec bych se nedivil, kdyby Putin po dohodě s levicovou argentinskou vládou a na osobní požádání Alberta Fernandéze a viceprezidentky Cristiny Fernandéz Kirchnerové vyslal kontingent SPECNAZ na Malvínské ostrovy, dlouhodobě okupované Británií. Zároveň by mohl Argentinu vyzbrojit takovými zbraňovými systémy, které by ji umožnily nadobro vyhnat britské okupanty z Malvín a převzít správu nad svým historickým územím.

Jen připomínám, že hysterka Thatcherová vyhrožovala Argentině použitím jaderných zbraní při posledním pokusu o zpětvzetí si Británií okupovaných Malvínských ostrovú do  své správy. Schválně by mě zajímalo, jestli by si to Johnson dovolil i teď, kdy by Argentína měla za zády jadernou supervelmoc Rusko.

Poté by Putin mohl na své území k speciálnímu výcviku pozvat členy ozbrojené osvobozenecké organizace IRA, která desetiletí bojuje proti okupaci Severního Irska Británií. Samozřejmě by je patřičně vyzbrojil, aby Britští okupanti okusili vlastní medicínu, kterou ordinují Ukrajině.

Poté by mohl Putin podpořit snahy Španělska o osvobození poslední britské kolonie na území Evropy tedy Gibraltaru.

Někdy totiž stačí jen slovní diplomatická intervence či podpora, tak jako v případě znárodnění Suezu Egyptem, kdy tehdejší SSSR akci Egypta diplomaticky podpořil, což stačilo nato, aby se Británie s Francií neodvážily proti znárodnění vojensky intervenovat.

Hold kdo seje vítr, mohl by sklidit bouři.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře