Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jak dopadnou vyspělé civilizace?

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Vlivem snižování porodnosti budou původní obyvatelé Evropy vymírat. Opravdu se nic neděje, když má Evropa šanci získat každý týden až milion imigrantů z Afriky a blízkého východu?
Turecký vůdce Erdogan vyzval muslimy, aby měli pět dětí, a islámští imámové vyzývají věřící plodit děti. Islámští rasisté horlivě budují střet civilizací v Evropě a popisují západní hostitelské země jako hroutící se, bez obyvatel, bez hodnot, a opouštějící svoji vlastní kulturu.

  • jak-dopadnou-vyspele-civilizace

Že to EU myslí s přísunem imigrantů vážně potvrzuje německá europoslankyně za stranu Zelených Kellerová, která navrhuje přistěhovat celé syrské vesnice do méně atraktivních východních států EU. Důvod je prostý a logický, nebudou se cítit tak osaměle a vytvoří si ihned svá společenství, lépe si prosadí své nároky a nebudou se muset tolik integrovat. Není to ale třeba v myšlení Němců trochu jinak, tak nějak jako za Hitlera, nebo těsně po vstupu naší země do EU? Nechtějí z nás udělat stát s levnou pracovní silou, tou, kterou by doma museli platit stejně jako své zaměstnance, vlastně 3x tolik? Vždyť několik let v EU západní státy EU nechtěli přijímat migranty z východních států EU a přitom lidi z Afriky a Blízkého východu ano a hned. Proč stále u nás zakládáme další a další výrobny, když nejsou zaměstnanci? Zahraniční výrobny byly u nás dokonce investičně pobízeny a naše nedostávaly nic, jako by naše předešlé vlády záměrně ničily zdejší vlastní tvorbu. Dříve co se zde vymyslelo se i vyrobilo a prodalo, dnes se jen montují nápady západu a ten si je se snadno získaným ziskem prodává. Proto ta záhadná nízká produktivita a malé platy našich pracovníků!

Je dobré uvést skutečnosti, které platí pro státy známé svou dřívější snahou přilákat přistěhovalce. Vzorem může být USA, kde běloši tvoří 62,7 % celkové populace a každých 20 let jejich podíl klesá přibližně o 12%. Důvod je jasný, porodnost bělochů je nízká, stejně jako v Evropě, a porodnost imigrantů je vysoká. Právě v USA se projevil účinek tohoto rozdílu urychleně a v roce 2013 byl oznámen úbytek počtu bílých obyvatel. Vytvořila se generační propast, kdy většinu dětí tvoří menšiny. Tak tomu bude v Británii, kde v roce 2001 tvořili běloši 92,12% a v roce 2011 již jen 87,17%, tzn. za pouhých 10 let pokles 4,95%! Kdo nevěří, ať tam běží! Francie má prozatím bělochů 85%, ale země si zvolila prezidenta svolnějšího pro imigranty a pokles podílů bělochů bude mít stejné výsledky, nový bezdětný prezident k tomu napomůže.

V Evropě byl dříve terorismus reprezentován především rasovou nenávistí ztělesněnou nejzřetelněji nacistickým Německem, dnes je mezinárodní terorismus charakterizován především náboženskou nenávistí islámského fundamentalismu. Tolerance dříve rasová a dnešní multikulturní náboženská povede ke stejnému výsledku.

Je zajímavé porovnat vůdce nejdůležitějších evropských států preferujících příjem imigrantů. Německá kancléřka, francouzský prezident, britská premiérka, italský, nizozemský, švédský a další premiéři jsou bezdětní, stejně jako až nepochopitelný šéf Evropské komise Juncker. Podle statistik Evropské unie nemá 30% německých žen děti, po započtení absolventek vysokých škol se toto číslo blíží 40%, inteligentnější část národa bude tedy vymírat rychleji. Jinak vidí budoucnost své země vůdce bezdětný, jinak ji vnímá člověk s vlastními dětmi a vnoučaty. Nízkou porodnost Evropy ve své zprávě řeší OSN radou, že Evropa bude muset v roce 2025 potřebovat 159 milionů imigrantů. Hlavním tématem summitu G 20 na začátku července bude řešení situace v Africe. Němci mají Marshallův plán, program ekonomické spolupráce podobný tomu poválečnému, kde se pomůže finančně rozjet ekonomiku vyhovující oběma stranám, zavázat si a podřídit rozvojové státy, v podstatě si udělat levné výrobny tam, kde je levná pracovní síla. Stejně jsme dopadli my po roce 1989 a především po vstupu do EU. Jaký výsledek lze však očekávat? Africké státy se trochu ekonomicky vzchopí, zaměstnají mnoho svých obyvatel, ti nebudou tolik odcházet do Evropy a především budou moci snadněji uživit více dětí a ještě více se proto rozmnoží. Bude o to více Afrika k prasknutí, nebo se v ní prosadí dnešní stav nízké porodnosti jaký je v Evropě a USA, vlivem vyšší životní úrovně? Těžko, pokud tam zůstane náboženské přesvědčení, stejně jak tomu je u těchto lidí žijících a po mnoho generací stále nadprůměrně plodících v Evropě a USA, počet lidí bude ještě snadněji stoupat.

Lidstvo mělo dříve jiné zájmy a starosti než dnes. Například do roku 1456 nezajímalo nikoho z místních lidí vylézt na Sněžku, prvním zvědavcem byl Benátčan, zdejší měli jiné starosti. Dnes má lidstvo jiné touhy a upřednostňuje pro život někdy až zbytečné činnosti. Je pokrokovější a úspěšnější ta společnost, kde je více zákonů a za každou cenu je prosazována demokracie i pro odsouzené? Je pokrokovější a úspěšnější národ s vírou, nebo bez víry? Je člověk pracovitý, pravdomluvný, chytrý a slušný v lepší pozici a snadněji si žije než člověk s opačnými vlastnostmi? Tyto otázky je dobré si klást, zamyslet se nad nimi a pokusit se hledat odpověď co je pro nás a naše děti důležitější. Když dojdeme k závěru, že je důležité si především bohatě užívat a starosti nechat na těch co si svobodně nedokážou ani užívat, je osud Evropy zpečetěn.

Autor: Oldřich Šrámek

Zdroj: http://oldrichsramek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=610323

Facebook komentáře