Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dny centrálních bank jsou sečteny

Trump, Putin a Si společně zastupují globální měnový systém založený na blockchainu. Dny centrálních bank jsou sečteny

Dne 1. dubna 2020 – uprostřed krize koronaviru Donald Trump, Vladimír Putin a Si Tinping, představitelé USA, Ruska a Číny, uskutečnili konferenční hovor ve snaze spojit své síly a vyvinout nový světový měnový systém, založený na blockchainových technologiích a podložený zlatem.

  • dny-centralnich-bank-jsou-secteny

„Potýkáme se s největší světovou ekonomickou výzvou, jaké kdy lidstvo muselo čelit.“ Jedině jednáním na globální úrovni můžeme zabránit tomu, aby lidstvo sklouzlo do nezastavitelné sestupné spirály,“ řekl Donald Trump.

Pod vedením Trumpa se vůdci USA, Ruska a Číny nečekaně spojili, aby hovořili o zavedení nového digitálního a decentralizovaného měnového systému pro celý svět. Rozhovory již probíhají s EU, Japonskem, Jižní Koreou a některými dalšími státy.

„Doufáme, že to povede celosvětově k co nejširší možné alianci, což by bylo poprvé, kdy by se všichni lidé na světě spojili. Dnes začíná nová kapitola v lidské historii,“ řekl Si Tinping

Blockchain známý z Bitcoinu a Etherea


Nový světový ekonomický systém a s ním spojená měna, by měl běžet na bázi technologie zvané blockchain. Ta je také základem například dobře známých kryptoměn Bitcoin a Ethereum. Globální peněžní zásobu určují algoritmy namísto centrálních bank. Na rozdíl od klasických kryptoměn a papírových fiat peněz, které dnes používáme, bude nová měna podložena zlatem ze sta procent, bez státních zásahů a naprosto bezpečná proti padělání. Pro lidstvo svítá nová éra.

Aby se připravila cesta pro novou světovou měnu, budou současné soukromé centrální banky de-privatizovány (zřejmě zestátněny, pozn. př.). Nová měna bude zveřejněna bez zbytečné byrokracie jako open source blockchain (open source = veřejně přístupný zdrojový kód, pozn. př.).

„Chceme obnovit důvěru v hodnoty a společenský řád. Světová komunita, a zejména naše děti, si zaslouží lepší budoucnost. Dny nefunkčního systému centrálního bankovnictví jsou sečteny,“ uvedl Vladimír Putin.

Profesor Dr. Tomas Heidelberg, známý odborník na mezinárodní měnový systém, potvrzuje, že plán by mohl fungovat a možná je to jediný způsob, jak zpomalit recesi vyvolanou globální pandemií koronaviru, a odvrátit nastávající ekonomickou krizi.

„Náš finanční systém fungoval v podstatě několik set let. Byl naprogramován tak, aby pravidelně zažíval hospodářské pády a krize. Docházelo k neustálému přerozdělování zdola nahoru. Je to odvážný a nezbytný krok, na který mnoho ekonomů čeká dlouhou dobu.

Svět se mění a my jsme jen na začátku dlouhého a vzrušujícího procesu změn. Vidět krize a výzvy jako příležitosti je pravděpodobně znovuobjevením umění života.

Přeložila tereza | Zdroj: https://tadesco.org/trump-putin-a-si-spolecne-zastupuji-globalni-menovy-system-zalozeny-na-blockchainu-dny-centralnich-bank-jsou-secteny/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře