Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co může lidsvo očekávat

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • valka-aghanistan
V r. 2011 jsem napsal více článků o nedobrých vyhlídkách budoucnosti lidské populace i ve vztahu k datu 21. 12. 2012 ve smyslu, že pokud se kolem tohoto data nepřihodí nic, z toho co nemůže člověk ovlivnit, je to nejhorší varianta, která může lidstvo potkat. V následujících letech budou kulminovat lokální války o pitnou vodu a surovinové zdroje, jejichž rozhodující ložiska dle skupiny odborníků mají být vyčerpány do sta let.

Lze říci, že o surovinové zdroje se již válčí, Irák, Afgánistán, Libye tam jde o ropná naleziště, stejně tak jako v Iránu, kde jsou vážné snahy o vojenský zásah. Ať je skutečný důvod jakýkoli na prvním místě jsou opět ropná naleziště. Je toho mnohem více čím lidstvo směřuje k vlastní záhubě a je mně z toho dost bolavo, že odborníci postupně potvrzují téměř vše, o čem jsem na blogu ve vztahu k budoucnosti lidstva napsal.

Lidstvo má na nutné změny 40 let, poté hrozí katastrofa

Nebude-li omezena spotřeba v bohatých státech a rapidní růst populace v chudých zemích, bude dosavadní život na planetě neudržitelný a lidstvu v příštích dekádách hrozí nejrůznější katastrofy. Ve své zprávě o tom varovali vědci z britské Královské společnosti.

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/266320-lidstvo-ma-na-nutne-zmeny-40-let-pote-hrozi-katastrofa.html

Bohatí svoji nadbytečnou spotřebu určitě nesníží proto, aby se podělili s chudými, to je raději poženou do válek, aby jich co nejvíce zahynulo. Nebo si myslíte, že jim záleží na životech miliardy chudých lidí? To vůbec ne - v plánech světovládné kliky je snížit lidskou populaci o 2/3 za použití všech dostupných prostředků.

zdroj: http://berossos.blog.cz/

Facebook komentáře