Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Chtějí Američané zemřít pro Izrael?

Už jen pár dní zbývá do Trumpova oznámení, zda stáhne USA z multinárodní dohody o Iránu. Irán tuto dohodu až do dnešního dne přísně dodržuje a dokonce i washingtonští vazalové – Britanie, Francie a Německo – oznámili, že se jí nechtějí vzdát.

Odkud se tedy bere tlak na Trumpa, aby tuto pracně dosaženou dohodu, jíž se Irán dobrovolně vzdal výroby a vývoje nukleárních zbraní, zrušil?

  • chteji-americane-zemrit-pro-izrael-chteji-americane-zemrit-pro-i-chteji-americane-zemrit-pro-izrael

Ten tlak vychází z Izraele a z jeho Páté kolony v USA – neokonzervativců. Izrael je důvodem washingtonského nepřátelství jak vůči Sýrii, tak i Iránu. Izrael se už dvakrát pokusil obsadit jižní Libanon, po němž vztahuje ruce pro jeho vodní zdroje – a dvakrát jej odtud vyhnaly milice Hizballáhu.

Hizballáh podporují Sýrie a Irán. Jestliže Izrael s využitím americké vojenské síly s destabilizací Sýrie a Iránu uspěje, octne se Hizballáh odřiznut od přisunu zásob, a pak už by Izrael s invazí do jižního Libanonu uspět mohl.

Tohle tvoří materiální základ všech lží, jež se o Iránu vyprávějí. Jestliže se z Iránu vytvoří ďábel, získá Izrael v USA veřejnou podporu pro jeho vojenské potření.  https://russia-insider.com/en/americans-should-ask-themselves-do-i-want-die-israel/ri23382

Saker říká, že každý z Američanů by se měl zeptat sám sebe: „Chci zemřít pro Izrael?“

A co vy?

--------------------------------------------

Do Americans Want To Die For Israel?

Paul Craig Roberts

Only a few days remain before Trump announces whether he is pulling the US out of the multi-nation agreement with Iran.

https://www.paulcraigroberts.org/2018/05/07/americans-want-die-israel/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře