Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Z Nostradamova proroctví pro rok 2023 mrazí. Mluví o válce, době temna, ale i o nebeském ohni

Předpověděl zlomové události, které ovlivnily svět: Z Nostradamova proroctví pro rok 2023 mrazí. Mluví o válce, době temna, ale i o nebeském ohni

Nostradamus podle všeho přesně předpověděl přelomové události, jako byl vzestup Adolfa Hitlera, druhá světová válka, teroristický útok z 11. září a Francouzská revoluce, které ovlivnily náš svět. Francouzský mystický astrolog napsal 6 338 proroctví, včetně toho, kdy, kde a jak dramaticky skončí náš svět. Co nás údajně podle Nostradama čeká příští rok?

  • z-nostradamova-proroctvi-pro-rok-2023-mrazi-mluvi-o-valce-dobe-temna-ale-i-o-nebeskem-ohni

Michel de Nostredame patří mezi nejslavnější věštce v historii. Už za svého života byl považován za renesančního člověka se širokým záběrem. Věnoval se lékařství, astronomii, astrologii, ale také filozofii a umění. Nikdo přesně netuší, co ho inspirovalo k napsání svých centrurií. V roce 1550 však vydal almanach, který se těšil nebývalému úspěchu. To ho pravděpodobně tak povzbudilo, že se rozhodl v práci pokračovat.

Zároveň si získal pozornost bohatých měšťanů a šlechty. Žádali ho o vytvoření horoskopů. Nostradamova hvězda stoupala stále vzhůru. V té době začal psát své nejslavnější dílo Les Prophéties, skládající se z tisíce převážně francouzských čtyřverší, jež přestavují z velké části nedatovaná proroctví.

 

Nostradamova předpověď na rok 2023. Co nás tedy vše čeká?

Světová válka

Ve své předpovědi uvádí, že válka bude trvat dlouhých sedm měsíců. Lidé budou umírat kvůli zlu. Města Rouen a Évreux však nepadnou do rukou krále. Podle jeho výkladů nás tedy v novém roce čeká nový válečný konflikt, který pohltí téměř celou západní Evropu. Jiné interpretace zase odkazují na gradující neshody mezi Čínou a Tchaj-wanem a na možnost jaderné války.

Období temna

Rok 2023 má také zahájit čtyřicetileté období temna. Podle Nostradama nespatříme duhu, země bude vyprahlá a člověka budou ohrožovat povodně. Klimatická krize má vést k občanským nepokojům. Hlavním problémem má být narůstající propast mezi bohatými a chudými. „Dříve či později uvidíte strašlivé hrůzy a pomstu,“ uvedl mystik. 

Přistání na Marsu

Francouzský mystik se tajemně zmínil o světle, které padá na Mars a naznačil, že lidé by mohli tuto Rudou planetu navštívit v roce 2023. Nejbohatší muž světa Elon Musk například naznačil, že lidé na Marsu přistanou nejdéle do roku 2029 a tím tak lehce potvrdil slova francouzského myslitele.

Nový papež

Další Nostradamovou předpovědí pro rok 2023 je nový papež, který vystřídá současného papeže Františka. Naznačil, že papež František bude posledním skutečným papežem a že nastupující papež vyvolá opravdový skandál. Tehdy Nostradamus napsal: V posledním pronásledování svaté římské církve bude Petr Říman, který bude uprostřed mnoha soužení pást své stádo, načež bude zničeno město sedmi pahorků a strašlivý Soudce bude soudit lidi.

Nebeský oheň

Francouzský mystik předpověděl nebeský oheň na královské stavbě. To by mohlo být vyloženo tak, že z popela civilizace vznikne nový světový řád. Jiní Nostradamovi následovníci se domnívají, že by to mohlo znamenat konec časů nebo začátek nového světového řádu.

Nový světový řád

Poslední Nostradamova předpověď na rok 2023 údajně hovořila o novém spojenectví dvou velmocí, které se spojí. Nové uspořádání bude potenciálně mezi silným a slabým mužem nebo dokonce mezi mužem a ženou v čele. Dobré účinky tohoto spojení však nebudou mít dlouhého trvání a na celý svět tak bude znovu čekat velké nebezpečí. 

Zdá se, že jeho předpovědi nejsou daleko od pravdy, v posledních letech svět zažil ničivé požáry, masivní záplavy a další přírodní katastrofy. Dle Nostradama nelze očekávat, že by tomu bylo příští rok jinak. Každopádně vše, co doposud určil a předpověděl, je nutno brát s rezervou, ale zároveň nebude špatné mít namysli, že se mohou stát události, které bychom ani nečekali. Nyní je na každém z nás, co si z jeho předpovědí vezmeme, a jak s těmito informacemi naložíme.

Zdroj: https://www.svetzeny.cz/tajemno/predpovedel-zlomove-udalosti-ktere-ovlivnily-svet-z-nostradamova-proroctvi-pro-rok-2023

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 P.A.Semi 2022-12-12 10:26
Tak "nedatovaná proroctví" a přitom na rok 2023?
Město na sedmi kopcích je Washington DC, Řím už se dávno rozrostl...
Různé tyhle interpretace Nostradama jsou velmi zmatené a fantastické, a jestli byl i autor, je otázka...
πα½
Citovat
#2 Mária 2022-12-11 23:32
Cituji nowak:
Velmi zajímavé citace také najdete na: countdowntothekingdom.com
Přeji čtení k zamyšlení. Zdravím.

Tam sa práve človek zamotáva do pomätených myšlienok druhých. Sám nemá v seba jasno, je bez spojenia s dušou a Stvoriteľom, jednoducho celé je to prázdne, volajúce po krvi (vojne)... Hmmm.
Citovat
#1 nowak 2022-12-09 20:03
Velmi zajímavé citace také najdete na: countdowntothekingdom.com
Přeji čtení k zamyšlení. Zdravím.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře