Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Svět míří do nového Zlatého věku - recenze knihy

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • budicek-lidstva
  • diana_cooper-budicek-lidstva
2012 a léta nadcházející, Budíček lidstva, Svět míří do nového Zlatého věku

Tyto tři tituly naleznete na obálce knihy Diany Cooper, která v překladu Ivany Mukové vyšla v nakladatelství Práh. Knihy plné inspirativního čtení, zasvěcených informací i praktických cvičení a vizualizací. Knihy, která se může stát průvodcem následujícím obdobím pro ty, kdo touží spatřit pravdu, která není pravdou několika jednotlivců nebo skupin, ale celé naší planety.

 

Budíček skutečně zvoní. Množství přírodních katastrof, vlny násilí, stále markantnější znečistění planety i člověka jako takového nás stále častěji přivádí do našeho vlastního nitra. K bytostným otázkám existence. K hodnotám jako je láska, vděčnost a soucit. Dovolil jsem si s paní Cooper o probíhajících změnách uskutečnit pomyslný rozhovor vycházející z informací z její knihy.

Čím je, paní Cooper, rok 2012 tak významný?

21. prosince 2012 končí 26 000 let trvající cyklus astrologického období a rovněž cyklus trvající 260 000 let. Toho dne nastane vzácné sjednocení Země a Slunce. Když se toto spojení odehrávalo v minulosti, následovaly po něm kvůli nízké úrovni vědomí lidstva kalamity a katastrofy. Tentokrát máme šanci vytvořit jiný a báječný nový věk. Budeme-li připraveni, bude rok 2012 začátkem nádherného způsobu života pro všechny.

To zní opravdu dobře, na co všechno se můžeme těšit?

Energie, které k nám sestoupí kolem roku 2012 jsou úchvatné a svět bude do roku 2032 někde úplně jinde – jakmile nám bude navrácena moudrost Zlatého věku Atlantidy. Potom začne skutečný Zlatý věk. Po celé planetě vyrostou zlatá města páté dimenze. Většina z nich bude vystavěna v horách, kde bude země očištěna a vzduch průzračný. Než se tak stane, bude všude patrný vliv Božského ženství. Všechno bude hladké, odlehčené, s duchem tvořivosti, společné, kulaté a krásné.

Bude pokládáno za důležité vykonávat práci, která člověka naplňuje a přináší mu štěstí. Lidé budou trávit čas tvořivostí a výkony podávat s radostí. Peníze ani banky nebudou existovat, bude se směřovat pouze energie.

Podobné vize se budou nejspíše příčit řadě lidí lpících na tradičním způsobu života založeném na hromadění materiálních statků, honbou za uznáním a zisky.

Pojivem, které nás všechny spojuje do jednoho celku, je láska. Záleží na našem vědomí, které dokáže ovlivnit fyzická, emocionální, mentální i duchovní těla všech bytostí. Pokud lidé s dobrým záměrem převezmou zodpovědnost za své myšlenky a emoce, které začnou směřovat k dokonalému zdraví a pohodě všech, může doslova přes noc vzrůst kolektivní vědomí. Nastanou dramatické změny a naše planeta se stane místem, kde budou všichni žít ve vzájemné symbióze.

Na hluboké úrovni chce být každý laskavý, milující, šťastný, štědrý, čestný, veselý, důvěryhodný, přátelský a důvěřivý. Pokud druhé posuzujete nebo kritizujete, byť jenom v myšlenkách, zachytí to a reagují. Zvednou ve svém srdci padací most jako obranný štít. Strach z vašeho odsouzení je nutí obléci si brnění.

Ale díváte-li se očima lásky, uvědomujete si srdce druhých. Není co skrývat, protože vidíte jejich aury, kde se odhaluje každá emoce. Chápete jejich zranění a cestu zápasu, takže hledáte způsoby, jak je podpořit láskou a přijetím. Když se přiblížíte k vnitřnímu hradu druhého s úctou, smířením a láskou, budou se cítit v bezpečí a pustí vás dál.

Nová spiritualita se bude týkat vyléčených a otevřených srdcí. Všichni budou přátelé. Pak se spojíme s vesmírným srdcem. Výsledkem bude vnitřní mír, mezinárodní mír a intergalaktický mír.

Jak může každý z nás přispět k tomu, aby se popisované změny uskutečnily co nejrychleji?

Tím, že si uvědomíme, že jsme sami zodpovědní za svoji cestu. Že připustíme, že existují věci a bytosti, které nejdou vidět, slyšet nebo cítit. Tím, že rozšíříme svá srdce a začneme na svět pohlížet očima lásky. Že si uvědomíme, že je v tomto vesmíru všechno vzájemně propojené, stromy, hvězdy, zvířata, kameny...

Může nám v naší cestě pomoci nějaká konkrétní duchovní technika nebo cvičení?

Nejdůležitější je žít život s čistými úmysly, v plném zaujetí každičkým okamžikem. Na vaší cestě vám může pomoci každá duchovní technika, pokud ji budete provádět s dobrým záměrem a soustředěně.

Imaginární rozhovor s autorkou knihy vedl Michal Čagánek

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře