Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

NÁVOD na Člověka

Petr Novák
 
Tento kruh, je návod k tomu, jak žít klidný a bezstarostný život. Jediné co mohu v životě ovlivnit je to, na co upřu pozornost svou vůlí a co je následně uvnitř mé mysli. Co je v mé mysli určuje to, jak reaguji na životní situace a jaký jsem člověk. Mohu si vybrat, je to v mé vůli. Mohu být ďábel a nebo anděl. Mohu být egoista a nebo altruista. Mohu mít v hlavě stoku a nebo dokonale uklizeno.

  • navod-na-cloveka
 
 
Mohu žít v souladu sám se sebou a svým okolím a nebo mohu se všemi bojovat, abych se "prosadil a kamsi to dotáhl". Mohu převzít absolutní zodpovědnost za svůj život a nebo mohu sloužit zájmům druhých, pro drobky z jejich stolu.
 
Mohu být šťastný a nebo ne-šťastný. Mohu se rvát s ostatními, abych je přesvědčil o své pravdě a nebo mohu jít ostatním takovým příkladem, aby mne sami a rádi následovali. Mohu více rozdělovat lidi a nebo je naopak spojovat. Mohu lpět na lidech a věcech a tím jim patřit a nebo mohu být vnitřně naprosto svobodný.
 
Mohu žít jen rozumem a být tak zcela bezcitný, žít naopak svým srdcem a být ne-rozumný naivka a nebo mohu obojí spojit a být rozumný Člověk s otevřeným srdcem, co mu záleží na lidech okolo sebe, na své zemi, na svém kontinentu, na Životě jako takovém.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře