Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

NÁVOD na Člověka

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Petr Novák
 
Tento kruh, je návod k tomu, jak žít klidný a bezstarostný život. Jediné co mohu v životě ovlivnit je to, na co upřu pozornost svou vůlí a co je následně uvnitř mé mysli. Co je v mé mysli určuje to, jak reaguji na životní situace a jaký jsem člověk. Mohu si vybrat, je to v mé vůli. Mohu být ďábel a nebo anděl. Mohu být egoista a nebo altruista. Mohu mít v hlavě stoku a nebo dokonale uklizeno.

  • navod-na-cloveka
 
 
Mohu žít v souladu sám se sebou a svým okolím a nebo mohu se všemi bojovat, abych se "prosadil a kamsi to dotáhl". Mohu převzít absolutní zodpovědnost za svůj život a nebo mohu sloužit zájmům druhých, pro drobky z jejich stolu.
 
Mohu být šťastný a nebo ne-šťastný. Mohu se rvát s ostatními, abych je přesvědčil o své pravdě a nebo mohu jít ostatním takovým příkladem, aby mne sami a rádi následovali. Mohu více rozdělovat lidi a nebo je naopak spojovat. Mohu lpět na lidech a věcech a tím jim patřit a nebo mohu být vnitřně naprosto svobodný.
 
Mohu žít jen rozumem a být tak zcela bezcitný, žít naopak svým srdcem a být ne-rozumný naivka a nebo mohu obojí spojit a být rozumný Člověk s otevřeným srdcem, co mu záleží na lidech okolo sebe, na své zemi, na svém kontinentu, na Životě jako takovém.

Facebook komentáře