Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pojďme společně odmítnout americkou obrannou dohodu!

Ľuboš Blaha

Milí přátelé, jde to ztuha. Mám vážné obavy, aby se Marošovi Žilinkovi nic nestane. Má mou plnou solidaritu.

1. Generální státní zastupitelství Slovenské republiky uplatnilo 35 zásadních poznámek proti obranné dohodě s USA. Odmítla také tuto vazalskou dohodu jako celek. A to je velká věc!

2. Pokud se zatím Maroš Žilinka postavil do cesty liberálnímu kruhu, doslova jim vyhlásil válku. Dlouho se ho chtěli zbavit - teď je rozčílí.

  • pokud-souhlasite-s-generalem-prosim-like-a-sdilejte-at-vidi-ze-slovensko-se-postavi

3. Přitom Maroš Žilinka dělá jen svou práci a chrání právo a suverenitu. Není možné předat suverenitu nad naším územím cizí armádě a generální prokurátor to dobře ví.

4. Pokud Úřad generálního prokurátora jako klíčový orgán činný v trestním řízení prohlásí, že americká obranná dohoda je nezákonná - už to není věc. Měl ji hned vyhodit do koše.

5. Ale tohle Američané nikdy nedovolí. Berou svět do války s Ruskem a potřebují slovenské území, aby sem umístili strategické zbraně. Žilinka nesmí překážet.

6. Liberální kruhy v USA dlouho plánují eskalaci konfliktu s Ruskem. Připravovali se na to roky. Zničili Trumpa a ovládli Washington. A teď jim nic nebrání rozpoutat válku.

7. Mezitím připravovali půdu. Území kolem hranic bývalého SSSR bylo plně pokryto, od Pobaltu po Rumunsko. Chybělo jim jen Slovensko, které odmítlo obrannou dohodu za Ficovy vlády. Tlačili, byli fascinující... a je to sněhová vločka.

8. A tak musela přijít změna vlády. Smrt novináře byla šokem, který dokazuje, že americké liberální kruhy se nezastaví před ničím - zneužili vraždu dvou mladých lidí a zorganizovali Maydan.

9. V prezidentském paláci na vlně nenávisti proti Smeru se jejich panenka dostala bez roztrhání podepsat dohodu s USA, dokonce i oni založí ohňostroj.

10. Díky Maydanu se do vlády dostaly i americké spoje Naď a Korčok. V čele vlády mají poslušného Hegera, jehož celý životopis je Made in USA. Přesně takhle to plánovali, měli vše připravené.

11. Myslíte, že si to nechají zkazit nějakým Žilinkomem? Všechna liberální média si s ním teď hrají, všechny sorosovské nevládní organizace, všechen Washingtonský aparát, kterým léta živí.

12. Liberální média si léta stěžují, že jsme „ruští agenti“. Jen proto, že chceme mír. Ale co řeknou u Žilinkova - je to ruský agent? Udělají z něj komunistu jako my všichni?

13. Jen se bojím, že Maroš Žilinka dopadne jako Ján Kuciak. Držím palce a respektuji k nalezení odvahy postavit se proti nespravedlnosti - musí vědět, aby se postavil proti USA, není to jen tak.

14. Obranná dohoda s USA byla důvodem, proč musela vláda Roberta Fica padnout. Důvod, proč americká vláda odvolala Andreje Danka. Důvod proč páchají největší zlo od smeru.

15. Pokud jim budete stát v cestě, zničí vás. A Maroš Žilinka jim stojí v cestě. Mají v rukou liberální média, nevládu, vládu, prezidenta.. . a to nemluvím o ozbrojených silách.

Maroš Žilinka je v ohrožení. Pojďme ho, přátelé, společně podpořit za jeho dnešní rozhodnutí - pojďme společně odmítnout americkou obrannou dohodu!

DĚKUJI PANE GENERÁLNÍ PROKURÁTORE!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře