Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Za ukrajinskou námořní provokací stojí Washington

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

P.C.Roberts

Ukrajinská válečná plavidla při své akci v Azovském moři porušila články 19 a 21 konvence OSN o mořském právu. Překročila totiž ruskou námořní hranici a vstoupila tak do uzavřené oblasti ruských teritoriálních vod.

  • za-ukrajinskou-namorni-provokaci-stoji-washington

Za tuto akcí je odpovědný Washington, protože Ukrajina sama by se podniknout takovýto agresivní čin nikdy neodvážila. Zde čtětě přesný popis proběhlé události: https://www.rt.com/news/444857-russia-ukraine-kerch-strait-standoff/

Ruské námořnictvo ukrajinské lodě podle práva zadrželo a západní presstitutky, z nichž mnohé figurují na výplatní pásce CIA, spustily plánovaný povyk o ruské agresi. Tak Washington a jeho presstitutky dělají vše možné i nemožné, aby do říše snů poslaly cíl, který pro své prezidentské období vyhlásil prezident Trump: vytvořit normální vztahy s Ruskem. Mluvčí NATO Oana Lungescu prohlásila, že NATO se plně staví za Ukrajinu: „NATO podporuje integritu Ukrajiny, a to včetně všech jejích navigačních práv v jejích teritoriálních vodách“.

Vojenskobezpečnostní komplex USA tímto dává najevo, že upřednostňuje riziko nukleární války před jakoukoli možností snížit svůj současný bilionový rozpočet. A presstitutky v jedné řadě s ním den po dni zostřují démonizaci Ruska a Putina coby hrozeb.

Vybral a přeložil Lubomír Man

----------------------------------------------------

Russia Is Disadvantaged by Her Belief that the West Is Governed by Law

Paul Craig Roberts

Ukrainian military ships have violated Russian restrictions in the Sea of Azov and Articles 19 and 21 of the UN Convention on the Law of the Sea.  The Ukrainian Navy crossed the Russian sea border and entered a closed area of Russian territorial waters.  Clearly, Washington was behind this as Ukraine would not undertake such a provocation on its own.

https://www.paulcraigroberts.org/2018/11/26/russia-is-disadvantaged-by-her-belief-that-the-west-is-governed-by-law/ 

Facebook komentáře