Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vy tady nikdy nebudete prezidentem. Tak začala éra Vladimira Putina …

Hodnocení uživatelů:  / 22
NejhoršíNejlepší 

Baví se Rus s Američanem. Řeč se stočila na prezidenty. Američan říká:
– Ale náš prezident se mění každé čtyři roky.
– Náš prezident také!
– To není pravda! Měli jste Putina a máte ho pořád.
– Ne. On se také mění! A pořád k lepšímu.

***

  • vy-tady-nikdy-nebudete-prezidentem-tak-zacala-era-vladimira-putina
  • vy-tady-nikdy-nebudete-prezidentem-tak-zacala-era-vladimira-putina
  • vy-tady-nikdy-nebudete-prezidentem-tak-zacala-era-vladimira-putina
  • vy-tady-nikdy-nebudete-prezidentem-tak-zacala-era-vladimira-putina
  • vy-tady-nikdy-nebudete-prezidentem-tak-zacala-era-vladimira-putina
  • vy-tady-nikdy-nebudete-prezidentem-tak-zacala-era-vladimira-putina
  • vy-tady-nikdy-nebudete-prezidentem-tak-zacala-era-vladimira-putina

„Když Jelcin oznámil, že budu jeho nástupcem, někteří lidé přišli do mé kanceláře. Posadili se naproti a řekli: … víte, vy tady nikdy nebudete prezidentem. Řekli mi to a já jim odpověděl: … uvidíme“. Ze vzpomínek Vladimira Putina …

Píše autor kanálu «СВД-РФ» в Яндекс. Дзен.

Musíme vzdát hold takové neotřesitelné víře v sebe sama a své odvaze. Jen si představte, jaké finanční světové impérium v ​​tu chvíli stálo před Putinem. Celý svět byl proti němu, a dokonce i jeho země.

Velmi jednoduchá otázka:

Kdo z vás, vážení kritici, by se odvážil vyzvat celý svět? Efektivně vládnout Rusku po dobu 20 let? Nikdo! Putin, Bohem daný člověk, je tu proto, aby zachránil Rusko. Myslíte si, že tam sedí kvůli moci a penězům? Ne, mýlíte se, on je tam kvůli přesvědčení a víře ve svou vlast a ve svůj lid.

Všichni si pamatujeme novoroční projev Borise Jelcina s jeho sloganem „Odcházím“, kdy jmenoval Putina úřadujícím prezidentem Ruska. Téhož Silvestra Putin odletěl nákladním letadlem do Čečenska.

Uvědomil si, že po válce v Čečensku může celé Rusko vyletět do vzduchu. V té době byla země na samém dně a byla připravena na povstání proti vládě.

Ve svém prvním projevu ve funkci prezidenta Ruské federace řekl Putin toto:

„Chci, abyste věděli, že to, co děláte, je v Rusku oceňováno a to, co děláte, je velmi potřebné pro zemi, velmi potřebné. Nejde jen o obnovení cti a důstojnosti země, ne. Jde o mnohem vážnější věci, jde o to skoncovat s rozpadem Ruska. To je váš hlavní úkol!“ řekl Putin na adresu vojáků v Čečensku.

Ptám se vás, udělal by člověk, který pracuje kvůli moci a penězům, to, co Putin? Ne, mohl se klidně podřídit celému světu a říct, že potřebuje jen peníze a moc, a je připraven udělat, co chtějí. Po takových slovech by Spojené státy a Evropa popadly Putina do náruče a vzaly ho pod svou ochranu.

Rusko, rozervané elitami, bylo v chaosu, lidé neměli jídlo ani práci, celá země byla na pokraji zhroucení.

Oligarchové bohatli, kupovali poslance, policii, úředníky, guvernéry a dokonce Kreml. Podsvětí vzkvétalo, zabíjelo stále více lidí a drogy zničily celou generaci mladých lidí.

V té době byli oligarchové velkou překážkou rozvoje země. Politická stabilita v zemi závisela na rozhodnutích oligarchů. Oligarchové byli přesvědčeni, že Putin není problémem.

Avšak silný Putin celému světu ukázal, jak dosáhnout cíle. Navzdory tomu, co říkali oligarchové:

… „Jeho moc je na velmi krátkou dobu, vyřešeno na 100% a on bude sesazen“ – Boris Berezovskij.

Putin překonal a popřel všechny negativní předpovědi, nejenže má po dobu 20 let absolutní podporu obyvatel země, ale také zemi pozvedl z ruin!

Na počátku jeho vlády bylo Rusko chudá země s obrovskými dluhy a vláda nebyla schopna vyřešit problémy země. Separatisté na Kavkaze se rozšířili do regionů, oligarchové stále více kradli a okrádali lidi, alkoholismus a drogová závislost se staly módou a sport ztratil na významu.

Služba v armádě se stala ostudnou a nemoderní!

„Celá země padala volným pádem, prostě spadla až na dno propasti.“ říká novinář Michail Leontjev.

Putin okamžitě zahájil masivní reformu politického systému země:

Dnes je země na 5. místě na světě, pokud jde o ekonomický potenciál.

Dnes má Rusko nejmocnější armádu.

Dnes se města a infrastruktura změnily k nepoznání.

Dnes se po celé zemi staví továrny, přístavy, letadla létají a lodě plují.

V tomto krátkém období Putin změnil pro rozvoj země vše, co mohl. Západní země nikdy nebyly na pokraji smrti a dosáhly výsledků za sto let vývoje, Rusko to dokázalo za 20 let a to vše díky našemu velkému vůdci Vladimiru Putinovi.

Ještě jedna epizoda z prezidentství Putina.

„Konec pracovního dne, skoro noc. Byla tma. Podle mě byl podzim. Břečka, bláto. A já jsem někam pospíchal a procházel břečkou k mému autu. Najednou se objevila starší žena. … a pak něco nesrozumitelně řekla a najednou padla na kolena. Podala mi lístek. Řekl jsem, že se určitě podívám. Vzal jsem ho, dal svým asistentům a oni ho ztratili. Nikdy na to nezapomenu. Stydím se i teď,“ řekl Putin, který v tu chvíli měl slzy v očích!

Otázka na všechny jeho odpůrce:

Říkáte, že hlavní věc pro něj je moc a peníze! Může člověk takhle mluvit a pamatovat si situaci před 20 lety? Důležité pro něj nejsou peníze a moc, ale Rusko a jeho trpící lidé!

zdroj: https://www.pokec24.cz/politika/vy-tady-nikdy-nebudete-prezidentem-tak-zacala-era-vladimira-putina/

 

Facebook komentáře

Nejčtenější