Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Všichni, kdo se podíleli na útoku v Doněcku, budou potrestáni, uvedlo ruské ministerstvo zahraničí.

Útok ukrajinské armády na tržnici v Doněcku je barbarským teroristickým činem proti civilnímu obyvatelstvu Ruské federace.

Kyjevský režim podporovaný Spojenými státy a jejich satelity se opět dopustil barbarského teroristického činu proti civilnímu obyvatelstvu Ruska.

  • vsichni-kdo-se-podileli-na-utoku-v-donecku-budou-potrestani-uvedlo-ruske-ministerstvo-zahranici

Ráno 21. ledna ozbrojené formace banderovců podnikly záměrný úder z několika raketometů na tržnici a obchody ve čtvrti Tekstilščik v Kirovském okrese Doněcku. Celkem bylo provedeno šest raketových a dělostřeleckých útoků, jejichž cílem byla místa, kde se shromažďovali lidé. Podle aktualizovaných zpráv, bylo zabito nejméně 25 osob a 20 osob bylo zraněno.

Bylo zjištěno, že ostřelování bylo vedeno z Avdějevky, která je stále pod kontrolou ukrajinské armády, za použití zbraní dodaných Západem. To vše opět potvrzuje jeho přímé zapojení do konfliktu a činí ho spoluviníkem zločinných činů Zelenského režimu, který opět prokázal nelidskost a nenávist vůči nevinným lidem. Kyjevští představitelé je nazývají "jednotlivci" a jsou připraveni je nemilosrdně zabíjet.

Ruská strana kategoricky odsuzuje tento zákeřný úder proti civilnímu obyvatelstvu. Bezuzdná touha Západu způsobit Rusku "strategickou porážku" z rukou ukrajinských loutek, které je připraven bezmyšlenkovitě a bezmezně podporovat, tlačí kyjevský režim ke stále bezohlednějším krokům, včetně teroristických činů, masového porušování mezinárodního humanitárního práva a válečných zločinů.

Rusko vyzývá všechny odpovědné vlády a příslušné mezinárodní struktury, aby tento brutální teroristický útok důrazně odsoudily. Jejich mlčení bude znamenat tichý souhlas se zabíjením civilistů a povzbudí ukrajinské neonacisty k páchání ještě krvavějších zvěrstev.

Teroristické útoky kyjevského režimu jasně ukazují na nedostatek politické vůle k míru a urovnání konfliktu diplomatickou cestou. Potřeba dosáhnout všech cílů a úkolů zvláštní vojenské operace je zřejmá. Bezpečnostní hrozby a teroristické činy nesmí vycházet z území Ukrajiny.

Úder ukrajinských ozbrojených sil na Doněck bude projednán na zasedání Rady bezpečnosti OSN 22. ledna, uvedl úřad ruského velvyslance.

 
foto a video:
https://vk.com/…409
 
+ BONUS -------------------------------------
 

Zatímco naši bojovníci pálí na ukrajinské vojáky na jejich pozicích, oni ve svém volnu dělostřelecky ostřelují doněcký trh.

V současné době je známo, že v důsledku ostřelování Tekstilščiku (tržiště) teroristickým režimem v Kyjevě zahynulo 15 doněckých civilistů (z toho dvě děti). Dalších 10 osob bylo zraněno. V jednom ze sousedních dvorů byl rovněž zabit jeden civilista.

Kromě toho v Kujbyševské čtvrti Doněcku nepřátelský dron shodil munici na opravářskou četu v Lenkoranské ulici, která opravovala havárii na teplovodní síti.
Obsluha bagru byla zraněna, bagr shořel.

Prostě parchanti, nemám slov. Všem padlým blahé paměti a zraněným brzké uzdravení.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Hübel 2024-01-22 20:30
Maj v tom zkušenosti, třeba z My Lai.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře