Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Včera 12.10. proběhlo v Soči důležité setkání Putina s německými průmyslníky a podnikateli

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Včera, 12.10., proběhlo v Soči důležité setkání Putina s představiteli německého byznysu. Toto setkání bylo organizováno z iniciativy Východního výboru německé ekonomiky. Do Soči přijelo asi 20 představitelů různých německých společností, mezi kterými jsou takové společnosti, jako Bauer, Winter holl, Linde, Knauf, Siemens, Metro a jiné.

„Východní výbor“ konstatoval zainteresovanost německého byznysu v rozvoji ekonomických a podnikatelských vztahů s RF a v prohlubování spolupráce.

http://tass.ru/ekonomika/4630569
http://tass.ru/ekonomika/4640718

 
  • vcera-12-10-probehlo-v-soci-dulezite-setkani-putina-s-nemeckymi-prumyslniky-a-podnikateli

Na setkání s představiteli německého byznysu byl přítomen i prezident Kazachstánu Nursultan Nazarbajev. Ten poděkoval Putinovi, že zohlednil jeho přítomnost a nemluvil německy, protože jinak by ničemu neporozuměl.

Zároveň ubezpečil Putina, že Kazachstán bude nejspolehlivějším a nejbližším partnerem Ruska“.
https://ria.ru/world/20171012/1506705329.html?inj=1
https://ria.ru/world/20171012/1506707751.html

P.S.
Včera jsme se bavili o tom, že v Evropském parlamentu byla přijata rezoluce o sankcích vůči Rusku. Přesněji o tom, že sankce už se nebudou prodlužovat, v případě nesouhlasu s nimi všech členských zemí EU.
Setkání Putina s představiteli německého byznysu v den konání zasedání Evropského parlamentu jen potvrzuje, že Rusko a Evropa koordinují svoje úsilí o obnovení ekonomické spolupráce.

Nazarbajev a Kazachstán
Už Pjakin, ve svém minulém videu prohlásil o tom, že Kazachstán, díky svému členství v EAEU (eurasijská ekonomická unie), spadá do sféry ruského vlivu a ruské koncepce řízení. Přítomnost Nazarbajeva na setkání s německými podnikateli v Soči to jen dokazuje.
Veřejné poděkování Nazarbajeva Putinovi, které se tykalo toho, že Putin na setkání s německými podnikateli mluvil rusky, a ne německy, svědčí o tom, že světovým jazykem mezinárodní komunikace se stává ruština.
Mimochodem, včera, v pořadu u Solovjova byl také pronesen požadavek, aby jedním z oficiálních jazyků v Evropském parlamentu se stala ruština.
Připomínám, že Rusko pozastavilo své členství v Evropském parlamentu, poté, co EP zbavil Rusko hlasovacího práva a přestalo platit příspěvky za členství. Taktéž, pohrozilo, že zruší své členství v EP a přestane brát ohled na jeho rozhodnutí.
Stejně, jako neúčast Ruska ve formátu G8 (G7+1), zcela zlikvidovala tento formát a dnes o něm nikdo ani neštěkne, podobná účast hrozí i formátu Rady Evropy. Nejde řešit mezinárodní problémy a problémy Evropy bez účastí Ruska v nich. Toto si uvědomují i v Radě Evropy a doufají, že v lednu 2018 Rusko obnoví své členství.
https://ria.ru/world/20171013/1506756360.html

Proto EU vysílá signály, že v lednu 2018 budou sankce vůči Rusku zrušeny.
Rusko se vrátí do Parlamentního shromáždění Rady Evropy (PACE), ale s posílenými pravomocemi.

Na margo našeho sporu o formátu Astany a Nazarbajevovi, o kterém jsem psal zde:
http://leva-net.webnode.cz/products/reakce-na-clanek-v-astane-byla-do-jedne-organizace-sjednocena-temer-polovina-lidstva/

myslím si, že prohlášení Nazarbajeva o tom, že „Kazachstán bude nejspolehlivějším a nejbližším partnerem Ruska“, mluví samo za sebe.
Taková veřejná prohlášení se nedělají jen tak, pro formu a ze zdvořilosti, ale znamenají signál pro celý svět: Kazachstán je ve vlivu Ruska a ruské koncepce řízení.


Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/vcera-12-10-probehlo-v-soci-dulezite-setkani-putina-s-nemeckymi-prumyslniky-a-podnikateli/

Facebook komentáře

Nejčtenější