Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Válka se vede o kontrolu celého území Ukrajiny...

Alexandr Sladkov

Válka se vede o kontrolu celého území Ukrajiny. Rozdělení na "náš" a "ne náš" sektor, na "západní" a "proruský"? Tím se situace neuklidní. Pokud protiruský režim zůstane i v jednom regionu - klid pro nás nebude.

Věřit v takový mír znamená klamat sebe, ujišťovat o něm ostatní lidi znamená klamat je. Válka o nová území a Krym bude pokračovat, dokud nezvítězí někdo jiný. Rád bych věřil - až do našeho vítězství.

  • valka-se-vede-o-kontrolu-celeho-uzemi-ukrajiny
  • valka-se-vede-o-kontrolu-celeho-uzemi-ukrajiny

Bereme tuto válku vážně?

Mnozí, mnozí, mnozí politici, podnikatelé, úředníci ano. Ale ne všichni. Odpůrci SVO možná přikyvují, mlčí, "souhlasí", ale nedělají ani hovno. Sabotují a to je vše. Žádný vnější nepřítel nebude poražen, pokud neporazíme své vnitřní nepřátele. Tyto bastardy je třeba nejprve zničit, identifikovat a eliminovat. Nejen ti, kteří se hlasitě prohlašují za nepřátele, jsou tu i skrytí nepřátelé a jejich patroni.

Všichni vojáci, zejména ty statisíce, kteří jsou v zákopech - ti jsou pro Vítězství. Téměř všichni velitelé a vojevůdci věří ve vítězství. Téměř... Jsou politici, úředníci, "suverénní muži", kterým je všechno jedno: děti v Miami (řekli byste, že takoví lidé nejsou!?), peníze tam-tam-tam, proč se namáhají?
Kecat, kecat, varovat, snášet skryté nepřátele... Lidi to přestává bavit, a hlavně to přestává bavit ozbrojené lidi. Proti Vítězství toho moc nedělá vnější nepřítel, ale ten vnitřní.

Nebudu tyto své argumenty dále rozvíjet, jinak budu opět obviněn, že jsem "proti Putinovi", že jsem proti "politické účelovosti situace", že "podporuji Prigožina" a "vměšuji se do ministerstva obrany". Existuje něco jako skutečný přínos a posun k Vítězství, a pak je totální blbost díky hlouposti a lhostejnosti velkých odborníků. Pokud si myslíme, že lidé nechápou, co je dobré a co špatné, je to omyl. Je to nebezpečné.

Ostřelování nových a pohraničních území se nezastaví, pokud budeme vše dělat polovičatě, bude to jen horší. Pokud se snažíme dělat velkou práci polovičatě, je také těžké věřit v úspěch. Jediné, co nám pomůže zvítězit, je naprostá početní převaha, železná vojenská a civilní mašinérie a silná ekonomika. Generální linie Ruska je zaměřena na vítězství. Pryč s těmi, kdo stojí v cestě.

 + BONUS ----------------------------------

Alexandr Chodakovskij píše:

"Švýcarsko mění legislativu, aby fakticky zrušilo neutralitu a otevřelo cestu pro švýcarské dodávky zbraní na Ukrajinu. Německo předává Ukrajině další balík vojenské pomoci, včetně dvaceti bojových vozidel pěchoty a třiceti tanků. Onehdy projížděl konvoj tureckých obrněných vozidel Kirpi - více než čtyři desítky kusů - přes Dobropolí směrem na Kramatorsk. Britské rakety dlouhého doletu již zasáhly Lugansk !!!

Nemáme se na koho spolehnout, jen na sebe - to je stále zřejmější. Svět se domnívá, že Rusko nemá na jeho mapě místo - musíme toto tvrzení vyvrátit !!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Nowak 2023-05-14 13:07
Ruská zemi, Ruský (sovětský) lide, přeji Vám Boží požehnání ke šťastnému a vítěznému ukončení této války, nejen proti Ukrajině, ale i proti celému pedofilnímu "demokratickému ", prolhanému světu, který si říká křesťanský, ale ve skutečnosti je veden zlou silou Satanem a jeho démony!!!!
Zrovna včera mi říkal Rumun, že dostal zprávu z Rumunska na mobil, že se tam kradou děti za účelem sexu. Říkal mi, člověče, co je toto za svět? Jsem mu odpověděl, toto je demokratický, liberální Západ. Jsou to pedofilní vrahové!!!!
Citovat
#1 Přemysl Javornický 2023-05-14 11:11
S RF již brzy budeme spolupracovat. Někomu se to nemusí líbit, ale to je tak vše, co proti spolupráci s RF může dělat. Ostatně stát se z kolonie euroatlantickýc h elit pánem ve svém domě s právem na vzájemně výhodné vztahy s kýmkoli, kdo usiluje o totéž, vede k prosperitě a k poznání, kdo je náš kolonista a otrokář.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře