Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

V ruském Armaviru se na příkaz ukrajinských speciálních služeb pokusili otrávit mladé důstojnické piloty.

K 20. výročí Armavirské letecké školy byl absolventům poslán obrovský dort a whisky Jameson s jedem. Absolventi, kadeti a učitelé Armavirské vyšší vojenské letecké velitelské školy (AVVAKUL) v Krasnodarském kraji, stejně jako jejich rodiny a přátelé, kteří se den předtím sešli na oslavě 20. výročí ukončení studia kadetů, mohli zemřít.

  • v-ruskem-armaviru-se-na-prikaz-ukrajinskych-specialnich-sluzeb-pokusili-otravit-mlade-dustojnicke-piloty

A to vše kvůli velkorysému "daru" v podobě dvacetikilového dortu a několika beden whisky Jameson.

Ukázalo se, že jak dort, tak whisky byly napuštěny pořádnou dávkou jedu. Díky ostražitosti zkušených důstojníků, se naštěstí nikomu nic nestalo. Zatímco se mladí lidé fotili před dortem a zveřejňovali fotky v uzavřených skupinách se slovy vděčnosti, starší důstojníci se snažili zjistit, jaký "dobrodinec" se rozhodl na "daru" tolik utrácet.

Jméno "dobrodince" se nepodařilo zjistit. A jeden z důstojníků poslal svým kolegům z FSB fotografii kurýra z průmyslových kamer a nastínil situaci. Ti zjistili, že osoba, která vypadala jako kurýr, kupuje letenku.

To se jim zdálo podezřelé. Kurýra zadrželi, vášnivě s ním hovořili, ke všemu se přiznal, a hlavně, že plnil úkol Hlavního ředitelství rozvědky Ukrajiny !!!

Vyprávěl o dortu se silným jedem, který byl upečen v Armaviru. A cukrář si dal záležet - dokonce nakreslil znak AVVAKUL. Po cukráři bylo vyhlášeno pátrání. "Kurýr" také řekl, kolik lahví whisky dostal a kolik jich měl koupit. Netajil se tím, jak se dozvěděl o počtu hostů a o tom, kde se má akce konat.

Zkrátka všichni jsou naživu, ale kdyby starší důstojníci nebyli ostražití, katastrofě by se nedalo zabránit. Absolventi letecké školy jsou mladí důstojníci, o které je dnes větší zájem než kdy jindy. Proto, není nikdy dost opatrnosti.

Šéf ukrajinské vojenské rozvědky Budanov se netají tím, že hodlá Rusy zabíjet kdekoli na světě a jakýmikoli prostředky !!!

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře