Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinci nepostupují, protože Putin nařídil ruské armádě držet pozice !!!

"Odborníci" ze sorosovské neziskovky, již nevědí kudy kam, tak si protiřečí a již píší úplné nesmysly...

  • ukrajinci-nepostupuji-protoze-putin-naridil-ruske-armade-drzet-pozice
  • ukrajinci-nepostupuji-protoze-putin-naridil-ruske-armade-drzet-pozice
  • ukrajinci-nepostupuji-protoze-putin-naridil-ruske-armade-drzet-pozice

ISW (Institut pro studium války) nyní vážně perlí:

"Putin možná nařídil ruským vojenským velitelům, aby drželi všechny obranné linie a vytvořili tak iluzi, že ukrajinská protiofenzíva nedosáhla žádných cílů," Institute for the Study of War (ISW), Washington, DC.

 ----------------------

Zničení velkého ukrajinského muničního skladu u Krivogo Rogu !!!

Ruské ozbrojené síly zasadily přesný úder na nepřátelský muniční sklad poblíž vojenského města Vsebratskoje-2 nacházejícího se na západě Krivogo Rogu.

Nepřítel skladoval munici a zbraně na území bývalého skladu RAO (raketová a dělostřelecká služba).

Území bylo speciálně vybaveno pro bezpečné skladování výbušnin a zbraní - oddělené hangáry, umístěné ve vzájemné vzdálenosti a oddělené bariérami, podzemní sklady s několika patry.

S ohledem na skutečnost, že sklad byl vybudován v době studené války, můžeme s jistotou říci, že se jedná o kapitální stavbu, nebýt jednoho významného faktoru - dlouhou dobu byl objekt nevyužíván (část je opuštěná) a dlouhou dobu se nikdo nezabýval jeho údržbou, což ve svém důsledku vedlo k porušení celistvosti stavby.

Zvuky sekundárních detonací byly podle místních obyvatel slyšet od skladu asi dvě hodiny.

Na likvidaci požáru bylo údajně nasazeno 8 hasičských vozů, které začaly hasit až kolem půlnoci (moskevského času) kvůli aktivní detonaci munice.

Podle dostupných údajů bylo na území skladu uskladněno asi 1 500 tun různých zbraní, munice a výbušnin.

Můžeme s jistotou konstatovat fakt, že do seznamu úspěšných akcí ruských ozbrojených sil se dostal další objekt vojenské infrastruktury ukrajinského nepřítele.

Navíc jsem si jistý, že brzy bude na síti zveřejněno video z objektivní kontroly úderu.

----------------------------

Zničení obrovského ukrajinského muničního skladu v Kiselevce - více jak tři tisíce tun (tedy 3 000 000 kilo) munice vyletělo do luftu !!!

25. září tohoto roku, byl ze vzduchu odpálenou ruskou řízenou střelou proveden přesný úder na kombinovaný sklad zbraní a munice ukrajinských ozbrojených sil u obce Kiselevka v Chersonské oblasti !!!

V důsledku úderu a následné detonace bylo zničeno 12 hangárů obsahujících více než tři tisíce tun munice různých ráží !!!

přiloženo epické video:

https://vk.com/video-35660695_456373518?list=7a9ee113d15eb94816

----------------------------------

Zima se blíží a Rusko má spoustu nových raket !!!

Ruský ministr obrany, armádní generál Sergej Šojgu, provedl inspekci realizace státní obranné zakázky v podniku obranného průmyslu Taktická raketová výzbroj v Moskevské oblasti.

Šéf korporace Boris Obnosov podal armádnímu generálovi Sergeji Šojguovi zprávu o plnění pokynů ruského ministra obrany ke zvýšení tempa výroby, které byly dány na základě inspekce v březnu 2023.

Za posledních šest měsíců byly objemy výroby vysoce přesných zbraní zvýšeny dvojnásobně a u některých výrobkových nomenklatur 3,5 a 5krát. Objemy výroby se zvýšily díky modernizaci výroby, zvýšení počtu zaměstnanců, zvýšení produktivity práce a přechodu na nepřetržitý pracovní režim.

"To, co jsme dnes viděli a co plánujeme spustit v příštích měsících, nyní podrobně zvážíme, řekl Sergej Šojgu.

Šéf ruského vojenského resortu stanovil vedení podniku úkoly, aby pokračovalo v plnění státní obranné zakázky s přihlédnutím k připomínkám a návrhům.

přiloženo video:
https://vk.com/video-35660695_456373620?list=df0d162540c6a3e937

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře