Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ruský útok na Avdějevku pokračuje !!!

1)

Při západu slunce kryje ruský tankový prapor 114. brigády průjezd našich pěších jednotek směřujících k Avdějevce..

  • rusky-utok-na-avdejevku-pokracuje

Nepřítel zoufale střílí dělostřeleckou palbou a snaží se zasáhnout ruské tanky blížící se k městu. Naštěstí i díky intenzivní práci ruských systémů REB většinou bezvýsledně. Přesto ruští vojáci a tankisté každou vteřinou na bojišti nasazují svůj život za osvobození Donbasu !!!

přiloženo video:
https://vk.com/video-35660695_456375489

2)

Tohle teď ruská armáda u Avdějevky dobývá:

Nepřítel budoval toto opevnění nepřetržitě 9 let, všechny důležité strategické pozice byly zality do železobetonu, celá síť opevnění byla vyhloubena do země, značná část z nich je sjednocena průchody, zákopy, jsou zde podzemní tunely, ty umožňují přežít i těžké ostřelování, viditelné nadzemní části zemljanek jsou chráněné svařenými antikumulativními mřížemi pro ochranu proti protitankovým střelám.

Celý perimetr je pokryt CCTV kamerami a pohybovými senzory, přesto naši vojáci za necelé 4 dny prolomili první a místy i druhou ukrajinskou obrannou linii před Avdějevkou !!!

přiloženo video:
https://vk.com/video-57424472_456313317

3)

Vypalování pozic ukrajinské armády u Avdějevky pomocí ruské termitové zápalné munice !!!

Termit je pyrotechnická směs, která po iniciaci silně exotermně reaguje, a to výjimečně vysokou teplotou - reakce této směsi se nazývá aluminotermická reakce. Označení termit se používá především pro směs práškového hliníku (pyrohliníku) a oxidu železitého, ale i pro jiné pyrotechnické směsi, s práškovým kovem a oxidem jiného kovu.

Reakce hoření termitu je typická tím, že vzniká vysoká teplota 2000 až 3000 °C (je silně exotermická), hoření probíhá beze vzniku výrazného množství plynných zplodin (téměř bezplamenné hoření) a struska je v tekutém stavu. Termit hoří i bez přístupu vzdušného kyslíku a dokonce i pod vodou.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře