Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Rusko spustilo vlastní burzu SPIMEX s ropou! USA šílí a stále více řinčí zbraněmi!

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Petersburg: komoditní burza zahájila obchodování s ropou! Zatím pro malé velkoobchodní prodejce v St. Petersburg International Mercantile Exchange (SPIMEX). A nové kontrakty na ruskou ropu jsou již v rublech nikoliv v dolarech!

  • rusko-spustilo-vlastni-burzu-spimex-s-ropou-usa-sili-a-stale-vice-rinci-zbranemi

A je to rok a dva měsíce, kdy se rozjel ambiciózní plán ruské vlády a začalo americké vojenské šílenství proti Rusku!

Rubl se musí stát více univerzální prostředek pro provádění mezinárodní platby a měl by postupně rozšiřovat své zóny vlivu. 

Za tímto účelem musíme organizovat trhy na ruském území, obchodovat s ropou, zemním plynem a jiným zbožím. Trhy, které provádějí své transakce v rublech. Naše výrobky jsou obchodovány na světových trzích, ale proč jsou zde a nejsou obchodovány v Rusku? "

Ruský prezident Vladimir Putin 
Výročním projevu k Federálnímu shromáždění, 10.05.2006 
Marble Hall, Kreml, Moskva

 

Putin nedávno řekl: "trh s futures je určený k vytvoření systému, v němž se bude ruská ropa oceňovat a obchodovat spravedlivým a přímým způsobem.“ Nový mechanismus umožňuje zkrácení doby dodání zboží kupujícímu od 30 do 2 dnů!!,  vysvětluje prezident nové tentokrát ruské komoditní burzy Rybnikov! (Doposud byla běžná praxe předstihu - dva měsíce. Konkrétní hodnota indexu VIX je váženým průměrem odhadů pro call a put opce s různými hodnotami strike price a se splatností do 2 měsíců.)

 

Říká se, že jedna vlaštovička jaro nedělá, ale pak přiletí hejno...

A Rusko jde vpřed podle nezadržitelného scénáře. Lidsky se to dá popsat: co oznámil Putin, může si ruská vláda odfajfkovat s označením - hotovo! „Tento krok je součástí dlouhodobé strategie na odpojení ruské ekonomiky a zvláště velice významných exportů ropy od US dolaru, což je dnes achilovou patou ruské ekonomiky… Je to součást de-dolarizačních postupů Ruska, Číny a rostoucího počtu dalších zemí, které s nimi potichoučku začínají,“ píše ve svém článku pro New Eastern Outlook.

 

A další velice moudrý krok: ruská vláda, vědoma si vždy stejných obvinění, že zasahuje do všeho, od prvního okamžiku burzu vytváří tak, aby dohled na trasakce byl mezinárodní a to nejen společně s Čínou, ale i západními zeměmi, které nejsou spokojeny, že burzy, ratingy a další ovládá jediné centrum v New Yorku a přitom z téhož obviňuje jiné!

 

Dnes je Saint-Petersburg International Mercantile Exchange (nebo SPIMEX)  největší komoditní burza v Rusku - a dneškem přebírá i cenu ropy!

SPIMEX využívá nejmodernější softwarové řešení, nabízí pohodlné, spolehlivé a transparentní obchodní zkušenosti. Elektronický obchodní systém dává kupujícím a prodávajícím snadno ovladatelný, vzdálený on-line přístup ke všem trhům a služebám burzy. Moderní řízení rizik a vypořádání obchodů s postupy, které byly vyvinuty v souladu s mezinárodními normami a zajištění finančního dohledu nad uzavřením smlouvy a fyzickou dodávkou.

SPIMEX registruje futures kontrakty na letní dodávky ze závodu z ropných rafinerií nacházející se v centrálním federálním okruhu.

Snad je stále více lidem jasné, že USA ztrácí svoji moc a snaží se ji nahradit válečným šílenstvím. Že Armagedon bude v Evropě, pokud skutečně USA začnou válku, protože dolar se zhroutí. A šílený Pentagon už nikdo nezastaví, protože to bude buď a nebo. A válka bude vedena nad Evropou, nikoliv v Rusku či USA. Vzpamatují se občané v USA?

zdroj:http://www.paratdnes.cz/2016/06/Rusko-dnes-spustilo-vlastni-burzu-SPIMEX-s-ropou-USA-sili-a-stale-vice-rinci-zbranemi.html

Facebook komentáře