Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusko důrazně odmítá obvinění z bombového útoku na vodní elektrárnu Kachovka

Rusko důrazně odmítá obvinění z bombového útoku na vodní elektrárnu Kachovka, ukrajinské úřady nesou plnou odpovědnost, řekl mluvčí Kremlu Peskov (foto)

Peskov označil zničení vodní elektrárny Kachovka za záměrnou sabotáž ze strany Kyjeva: souvisí to s neúspěchem ofenzivy ukrajinských vojsk, "přehlušuje to".

  • rusko-durazne-odmita-obvineni-z-bomboveho-utoku-na-vodni-elektrarnu-kachovka

Putin dostává zprávy od ministerstva obrany a dalších služeb v souvislosti se situací kolem vodní elektrárny Kachovka, řekl Peskov

PS: Ukrajinci nyní budou žádat ještě větší podporu a více zbraní bez ohledu na neúspěchy při ofenzívě. Kachovská přehrada, je navíc zdrojem vody pro Krym, a také došlo k zaplavení ruských obranných pozic pečlivě vybudovaných na ruské straně Dněpru.

Ukrajinci se nyní po opadnutí vody, mohou pokusit bleskově obsadit tyto nyní opuštěné obranné ruské pozice a později je použít jako vlastní předmostí. Vše, tedy nasvědčuje tomu, že Kyjev má z této tragédie pouze prospěch (pokud nebudeme věřit tomu, že se kyjevská junta najednou stará o blaho civilistů v regionech, které se již léta chtějí připojit k Rusku).

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře