Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ruská ekonomika roste, Německo oslabuje

Rusko překvapivě také vykazuje očekávaný růst o 2,3 procenta pro rok 2023 navzdory sankcím, tažený zvýšenými vojenskými výdaji a růstem reálných mezd. Centrální banka ale varuje před možným přehřátím ekonomiky, které by mohlo vést k vyšší inflaci.

  • ruska-ekonomika-roste-nemecko-oslabuje

Navzdory inflaci reálné mzdy v mnoha zemích rostou, což by mohlo vést k dalšímu růstu cen. Rakousko by mohlo těžit z dynamičtějšího hospodářského prostoru jihovýchodní Evropy, zatímco Německo a tradiční obchodní partneři jako Polsko, Česká republika a Maďarsko mohou v současné době nabídnout jen málo stimulů.

Střednědobá budoucnost střední a východní Evropy zůstává nejistá: prudší pokles v eurozóně, vysoká míra inflace nebo eskalace konfliktu na Ukrajině by mohly ohrozit oživení v příštím roce.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2023-10-15 08:38
Napíšu zde pro ty méně chápavé: "Dokud budeme mít ceny 99,90 Kč, nebo 39,90 Kč, nebo 999,00 Kč, tak nežijeme ve vlastní zemi, ve vlastním státě, ale v ŽIDOVSKÉM a pod jejich mocí.
Počínaje Havlem, přes V.Klause a další, postavit před soud (když nestihneme my,stihne určitě NEJVYŠŠÍ) zbavit vlády, zkonfiskovat majetek a kriminál.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře