Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Putinův rozhovor s Carlsonem má zatím 300 milionů zhlédnutí.

1)
Putinův rozhovor s Carlsonem má zatím 300 milionů zhlédnutí. To je více než sledovanost závěrečných debat amerických prezidentských kandidátů v letech 2016 a 2020.

To je víc než sledovanost finále baseballu v USA, a to už je něco !!!

foto ve fotogalerii

  • putinuv-rozhovor-s-carlsonem-ma-zatim-300-milionu-zhlednuti
  • putinuv-rozhovor-s-carlsonem-ma-zatim-300-milionu-zhlednuti
  • putinuv-rozhovor-s-carlsonem-ma-zatim-300-milionu-zhlednuti

2)
Americký senátor Mike Lee mluvil v Senátu čtyři hodiny proti poskytování peněz Ukrajině.

"Ať mi někdo řekne, kdy byla Ukrajina přijata jako 51. stát? Ten den jsem musel propásnout," řekl republikán z Utahu.

"USA už do této korupcí postižené země nalili dvanáctimístnou částku... Co se stane, když přidáte dalších 55-60 miliard dolarů? Napovím vám: lepší už to nebude."

foto ve fotogalerii

3)
NATO plánuje převzít kontrolu nad koordinací dodávek zbraní na Ukrajinu - Handelsblatt

Generální tajemník NATO Stoltenberg již dříve uvedl, že se připravuje na delší konfrontaci s Ruskem. V rámci této myšlenky chce NATO převzít koordinaci dodávek zbraní Kyjevu, uvedla německá publikace.

Iniciátory této myšlenky byli generální tajemník Aliance Jens Stoltenberg a poradce amerického prezidenta pro národní bezpečnost Jake Sullivan.

Jak teď bude moci NATO v případě takového obratu popřít, že se účastní vojenského konfliktu proti Rusku?

foto ve fotogalerii

4)
Bývalý (a možná také budoucí) americký prezident Donald Trump na předvolebním setkání v Jižní Karolíně před svými příznivci hovořil o tom, že pod jeho vedením nebudou Spojené státy bránit členské státy NATO, které nedávají dost peněz na svou obranu.

Pokud Rusko napadne členský stát NATO, který nedává dost prostředků na svou obranu, nepřijdou mu Spojené státy pod Donaldem Trumpem na pomoc (o nečlenských zemích, jako je Ukrajina se ani nezmínil). Exprezident a pravděpodobný republikánský kandidát na amerického prezidenta ve volbách v roce 2024 se tak vyjádřil na předvolební setkání ve městě Conway v Jižní Karolíně. O jeho slovech informovala americká CNN. Bývalý prezident řekl dokonce, že by v takovém případě Rusko podpořil, ať si s danou zemí dělá, co chce.

Bývalý prezident před svými příznivci v Jižní Karolíně vzpomínal, kdy na setkání s čelním představitelem „velké evropské země“, který se ho zeptal, zda by USA přišly na pomoc zemi napadené Ruskem, která nedodržuje závazky k NATO, Trump odvětil, že by zemi neochránil a ještě by Moskvu povzbuzoval, ať si dělá, co k čertu chce. Trumpova slova jeho příznivci odměnili hlasitý potleskem. Následně dodal, že státy musí platit za svou obranu. „NATO bylo rozbité, než jsem přišel,“ dodal.

foto ve fotogalerii

5)

V noci ruská armáda zasáhla 11 jednotek ukronacistické techniky, včetně tanků.

Informoval o tom koordinátor nikolajevského podzemí Sergej Lebeděv.

Kromě toho byl podle něj na východě Charkovské oblasti zasazen úder na místo, kde se sešli ukrajinští důstojníci na oslavu jmenování Syrského do funkce vrchního velitele ukrajinské armády.

video
https://vk.com/video-50332460_456405290

6)

Důležitý postup ruských ozbrojených sil v Avdějevce !!!

Vojenský zpravodaj Timofej Jermakov hlásí, že se naše vojska v Avdějevce přiblížila do těsné blízkosti restaurace Drevno a závodu Buddetal - právě tam se Průmyslová třída stáčí na Lastočkino a tvoří pro nacisty "cestu života".

Nastává důležitý okamžik odříznutí ukrajinské posádky v jižní části města od zásobování !!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře