Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Putin odsoudil geoinženýrství a označil jej za monumentální hrozbu proti lidem a přírodě

Mezitím, co média hlavního proudu ve Spojených státech a Velké Británii oficiálně oznámila, že experimenty sociálního inženýrství opravdu probíhají, prezident Putin poslal vzkaz jeho kritikům: „Nerad to říkám, ale říkal jsem vám to.“

Vladimír Putin tvrdí, že cítí „zadostiučinění“ kvůli nedávným zprávám, že západní elity provádí experimenty tzv. chemtrails a uvedl, „já nevím, co musím udělat, abych se dostal k těmto lidem.“

Putin hovořil na akci pro Russian Geographical Society, organizaci dlouhodobě podporovanou ruským prezidentem. Během krátké tiskové konference, Putin poukázal na nehorázné oficiální utajování globálního klimatického inženýrství a řekl? „Zdá se, že jim teď říkají aerosolové formace“.

Putin hovořil o zprávách v západních médiích o projektu Harvardské univerzity v hodnotě 20 miliónů dolarů, který má posílat aerosolové injekce do zemské stratosféry, což je poprvé, kdy byl na světě otevřeně připuštěn před veřejností experiment chemtrails.

  • putin-odsoudil-geoinzenyrstvi-a-oznacil-jej-za-monumentalni-hrozbu-proti-lidem-a-prirode

 

Ale podle Putina, západní vlády experimentovaly na svých lidech po celá léta. Před necelým měsícem, Putin odsoudil vlády za to, že lžou svým lidem o geoinženýrství.

Ve svém projevu před charitativní sbírkou v jeho rodném městě Petrohradu, Putin v únoru postavil sám sebe do kolizního kurzu se západními vládami, když prohlásil: „Je pozoruhodné, že americká vláda stále odmítá uznat svou činnost. Vědecké údaje jsou zde k vidění pro každého. Jak mohou lidé požadovat regulace a kontroly operací, když vláda nechce přiznat, že vůbec existují? Uráží to inteligenci lidí.“

Nyní, na konci března, díky zprávě o veřejné studii Harvardské univerzity, se zdá, že měl Putin celou dobu pravdu. Oni mohou požívat mainstreamová média, aby je přejmenovali na „aerosolové oblačné formace“, když chtějí, ale prostý fakt je, že experimentují na lidech prostřednictvím chemtrails.

Podle Putina tyto operace představují „monumentální hrozbu“ pro zemskou biotu a jsou útokem proti lidem a proti přírodě.

Putin, který je zásadně proti inženýrským programům v oblasti klimatu, uvedl, že je „hluboce znepokojen“ kvůli „nevědomým rizikům“, které přijímají západní korporace a jsou schvalovány západními vládami, vše ve snaze kontrolovat populaci a hromadit zisky.

Putin byl tázán, zda operace západních vlád v oblasti atmosférického stříkání a programy pro manipulaci s počasím představují „největší útok na pozemský život a zdraví v lidské historii.“

Ruský prezident uvedl, že nezáleží na tom, zda se jedná o „největší hrozbu, nebo druhou největší hrozbu, nebo třetí. Důležité je, že se jedná o útok. Je to vážný útok. Je to nejen odporné, ale je to i útok proti přírodě.

Pocit v Rusku je, že západní vlády a korporace letí příliš blízko ke slunci. Ale problém je v tom, že nebudou jediní, kdo se spálí – Země jako celek bude nést následky těchto činů.

Mezitím, co informace vyplouvající na povrch nasvědčující tomu, že geoinženýrství a manipulace klimatu poškozují ozonovou vrstvu, existují obavy, že Země dosáhne kritického bodu, který nebude možno obnovit. Otrávená Země bude jako nevyléčitelné tělo, které bude ponecháno zemřít.

Alternativa je podle Putina stejná, jako byla vždy. Jednoduše, zacházet s respektem se Zemí, vodními systémy a se vzduchem.

Na otázku, zda by poradil svým občanům, co dělat, když tráví čas v silně nastříkaných oblastech světa, Putin uvedl, že nebude říkat lidem, kam jet na dovolenou. „Ale já chci povzbudit lidi, aby se v tomto problému vzdělávali a učinili inteligentní rozhodnutí.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-04-04 05:55
Ti kdo se zabývají geoinženýrstvím by se měli postavit ke zdi a zastřelit. Jsou to všechno idioti, kteří plní něčí příkazy, ale neuvědomují si jaké škody přinese chemtrails přírodě i všem tvorům včetně lidstva. To nejsou vědci, ale zdegenerovaní idioti. A co dělá vláda naší země proti tomu? Zhola nic. Místo aby zakázala přelety letadel přes naše území, tak si toho ani nevšímá. Takové pokrytectví jsme nezažili ani za vlád komunistů.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře