Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pozorovatelé OSN v Chersonu?

Podle zpráv ruských médií se Kreml snaží zajistit pozorovatelskou misi OSN v Chersonu prostřednictvím interní komunikace v OSN. Jejich úkolem by bylo zkontrolovat město poté, co ruští vojáci opustí Cherson. Tímto způsobem se Kreml snaží zabránit mediálním "bombám", k jakým došlo například v Buče a jinde, kde po odchodu Rusů byly ulice ještě několik dní plné mrtvol. A kde se dodnes množí hroby a svědci "ruských zvěrstev".

  • pozorovatele-osn-v-chersonu

Představitelé OSN stále váhají ohledně své inspekční mise. Oficiálně se odvolávají na problémy se zajištěním bezpečnosti mezinárodních inspektorů. Neoficiálně se uvádí, že důvodem jejich váhání je postoj USA, ale zejména Velké Británie, jejíž zvláštní služby se rády podílejí na organizaci "buchanských masakrů". A něco mediálně atraktivního by rádi odhalili i v Chersonu.

Odsun Rusů z Chersonu je stále zahalen tajemstvím. Jsou za tím tajné dohody mezi RF a USA? Jedná se o "LOV" /trap/ generála Surovikina? Je to strach, že protivník zničí Kachovskou přehradu a utopí ve městě tisíce vojáků a jejich techniku?

Nebo je to jen prostá logická vojenská kalkulace? Ať už by to bylo jakkoli, Cherson by byl prvním městem, které by Ukrajinci prostřednictvím orgánů OSN převzali od Rusů do svých rukou. Netradiční forma "osvobození", ale co je na dnešních válkách tradičního?

Zdroj: https://medvedar.blog.pravda.sk/2022/11/10/pozorovatelia-osn-do-chersonu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře