Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

POSLANCI RUSKÉ STÁTNÍ DUMY POŽADUJÍ UZNÁNÍ UKRAJINY ZA TERORISTICKÝ STÁT !!!

Poslanec Státní dumy Leonid Sluckij: Není pochyb o tom, že ukronacisté sestřelili nad Belgorodskou oblastí letadlo s 65 zajatci ukrajinských ozbrojených sil, kteří byli přepravováni na výměnu. Pravděpodobně raketami západní výroby - německé a americké.

  • poslanci-ruske-statni-dumy-pozaduji-uznani-ukrajiny-za-teroristicky-stat

Není to poprvé, co nelidé zasáhli své vlastní. Vzpomínáme si, jak barbarský útok Ukrajiny na zadržovací středisko v Jelenovce v létě 2022 natrvalo umlčel tytéž ukrajinské válečné zajatce. Jedná se o důslednou taktiku státních teroristů.

Podporuji návrh předsedy výboru Státní dumy pro obranu Andreje Kartapolova - a sám jsem to nejednou řekl -, aby byl kyjevský režim uznán za teroristický a celá Zelenského klika za "teroristickou buňku".

Mezinárodní společenství si navíc musí konečně uvědomit, jakou zrůdu si kolektivní Západ na Ukrajině vypěstoval. Odpovědnost za válečné zločiny, jako je toto nelidské střílení válečných zajatců ve vzduchu, stejně jako posádky provádějící humanitární misi k jejich přepravě, nesou stejnou měrou vládnoucí kruhy ve Washingtonu i Bruselu.

Poslanec Státní dumy Dmitrij Belik po katastrofě IL-76 řekl agentuře RIA Novosti, že nastal čas zahájit proceduru uznání Ukrajiny za teroristický stát.

---------------

Poznámka CFP!: Pro objektivitu nutno dodat, že ukrajinská vláda žádá to samé ve vztahu k Rusku.

+ BONUS -----------------------

List Ukrajinska Pravda s odkazem na zdroj z ukrajinské armády uvedl, že za dnešním sestřelením Il-76 v Belgorodské oblasti, stojí Ukrajinci s tím, že Rusko mělo podle informací, které ukrajinská armáda měla, na palubě převážet rakety do protiletadlového systému S-300, ne ukrajinské vojáky.
 
Chabá výmluva, když byla dohodlá výměna zajatců a totéž letadlo na stejném místě s Ukrajinou již několikrát, bylo při výměnách použito (naposledy v prosinci).
 
video:
 
----------------------------------------
 
Šéf výboru Státní dumy pro obranu Kartapolov se vyjádřil k dnešní tragédii Il-76 v Belgorodské oblasti na palubě bylo 65 zajatých ukrajinských vojáků, kteří byli převezeni do Belgorodské oblasti k výměně, 6 členů posádky letounu a 3 členové doprovodu:
 
▪Ukrajinské vedení dobře vědělo o připravované výměně a způsobu dopravení válečných zajatců na místo, kde se měla uskutečnit, letadlo bylo sestřeleno třemi raketami Patriot nebo Iris-T - Kartapolov
 
▪ Další Il-76 s ukrajinskými válečnými zajatci byl otočen po sestřelení vojenského letadla v Belgorodské oblasti.
 
Bylo nutné zachránit lidské životy. Informoval o tom poslanec Kartapolov.
 
▪Jaká míra cynismu - zničit vlastní občany, vlastní vojáky, kteří byli odsouhlaseni k odvezení - poslanec Kartapolov
 
▪Jaké může být jednání s těmito "lidmi" - poslanec Kartapolov
 
 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 nowak 2024-01-26 12:48
Mezinárodní společenství si navíc musí konečně uvědomit, jakou zrůdu si kolektivní Západ na Ukrajině vypěstoval!!! Prosím vás,jaké "mezinárodní společenství" a co dělali Izraelci se svými lidmi, když je vedl Hamás, postříleli Hamás i své lidi. Toto "západní mezinárodní společenství" je ten největší. "KSINDL" všech dob. Dát se s nimi do řeči,je dát se do řeči se samotným SATANEM. Žádné smlouvy, žádné obchody, žádné dodávky zboží, zavést tvrdé sankce, akorát že. v tom je. ALE.....
Citovat
#1 miroslav petr 2024-01-26 08:42
jako teroristé nemohou+ nesmí vstoupit do utopie+nato!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře