Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nová ruská záložní armáda je již připravena vyrazit vpřed !!!

Zatímco si Ukrajinci již více než měsíc rozbíjejí hlavy o ruské předsunuté linie, aniž by se dokázali vůbec přiblížit aspoň k první z hlavních obranných linií ruské armády, připravují se v Rusku jednotky nově vzniklé záložní ruské armády na moderních strojích na okamžik, kdy přijde čas vyrazit vpřed !!!

Ministr obrany Ruské federace, armádní generál Sergej Šojgu, zkontroloval na cvičištích Jižního vojenského okruhu organizaci bojové přípravy smluvních vojáků nově formovaných útvarů a vojenských jednotek.

S vojáky probíhá praktický výcvik v taktické, specializované, zdravotnické, střelné, jízdní bojové a speciální technice a také ve spojení. Intenzivní výcvik smluvních vojáků na cvičištích trvá 38 dní.

  • nova-ruska-zalozni-armada-je-jiz-pripravena-vyrazit-vpred
Šéf ruského ministerstva obrany zkontroloval přípravu a průběh výuky řízení a cvičení ostrých střeleb osádek tanků T-90 "Proryv". Posádky se také cvičí na moderních interaktivních simulátorech, které jim umožňují procvičovat všechny prvky bojového výcviku.

Vojáci konstatovali vysoké vlastnosti bojových vozidel, přesnost střelby a snadnost obsluhy.

Zástupci velení Jižního vojenského okruhu informovali Sergeje Šojgua, že všechna cvičení na cvičištích probíhají pod vedením důstojníků s bojovými zkušenostmi získanými během speciální vojenské operace. Na cvičišti se současně cvičí motostřelecké, tankové a dělostřelecké jednotky.

V současné době probíhá bojová soudržnost jednotek. Dříve již veškerý smluvní personál absolvoval jednotný čtrnáctidenní výcvik. Po ukončení výcviku na okresních střelnicích zamíří do svých určených oblastí, kde bude pokračovat bojové přeladění v rámci vojenských jednotek.

Všechny výcviky probíhají s využitím nové vojenské techniky a moderního vybavení. Cvičenci provádějí střelecká cvičení s použitím různých typů zbraní, procvičují obranné prvky proti nepřátelské palbě a také dovednosti v porážení západních zbraní.

Ministr obrany Ruské federace osobně vyzkoušel bojové dovednosti smluvních vojáků v různých prostředích, včetně boje ve městě.

Generálplukovník Ivan Buvalcev informoval Sergeje Šojgu, že během výcviku je zvláštní pozornost věnována tomu, aby vojáci získali teoretické znalosti o porážení nepřátelské vojenské techniky na základě aktuálních výcvikových dokumentů a memorand připravených s ohledem na zkušenosti ze speciální vojenské operace.
 
PS: Ještě je třeba zdůraznit, že Rusko má stále na ochranu vlastního území milionovou armádu branců (tedy lidovou neprofesionální armádu - taková porazila nacistické Německo), která nadále zůstává na svých stálých základnách v Rusku.
 
přiloženo video:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře