Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Na protestující v Kyjevě se střílelo z kanceláře velitele Majdanu a Podpora připojení Krymu k Rusku stoupá

  • na-protestujici-v-kyjeve-se-strilelo-z-kancelare-velitele-majdanu-a-podpora-pripojeni-krymu-k-rusku-stoupa

Na protestující v Kyjevě stříleli z kanceláře velitele Majdanu - Čurkin

Na účastníky protestních akcí a příslušníky pořádkových sil v Kyjevě stříleli z kanceláře tak zvaného velitele Majdanu, který teď stojí v čele ukrajinské bezpečnostní rady.

Prohlásil to vyslanec Ruské federace při OSN Vitalij Čurkin na čtvrtečním zasedání Rady bezpečnosti světové organizace.

„Násilné činy spáchané v Kyjevě vyžadují pečlivé mezinárodní vyšetřování“, zdůraznil Čurkin a upozornil na to, že obrázek kyjevské a západní propagandy naprosto obrací naruby informace o tom, že jak po příslušnících pořádkových sil, tak i po protestujících stříleli jedni a titíž provokatéři.

Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2014_03_14/Na-protestujici-v-Kyjeve-strileli-z-kancelare-velitele-Majdanu-Curkin-8010/

Devět z deseti obyvatel Krymu podporuje připojení poloostrova k Rusku

Více jak 90 procent obyvatel Krymu podporuje rozhodnutí o připojení k Ruské federaci. Svědčí o tom výsledky sociologického průzkumu.

Absolutní většina dotázaných - 97 % - negativně hodnotí následky tak zvaného Euromajdanu, a také iniciativu nové vlády na omezení práv menšin na Ukrajině.

Devět z deseti obyvatel Krymu je přesvědčeno, že současná kyjevská vláda není legitimní a mimořádně negativně vnímá jednání ukrajinských nacionalistických organizací Pravý sektor a Svoboda.

Kromě toho, třetina respondentů si myslí, že negativní informační kampaň okolo Krymu je vyvolána některými západními státy.

Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2014_03_14/Devet-z-deseti-obyvatel-Krymu-podporuje-pripojeni-poloostrova-k-Rusku-3492/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře