Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Moskva prokázala rozhodnost ve svých záměrech: Spojené státy, po odpálení ruských raket, zakódovaly dva své sledovací letouny

04/09/2024

Ruské, strategické, raketové síly testovaly mezikontinentální balistickou střelu, píší západní analytici. Poté Spojené státy zvedly svá letadla z Aljašky.

Moskva poslala varování

Zpráva, že Rusko by mohlo otestovat svou nejsilnější, mezikontinentální, balistickou raketu RS-28 Sarmat, přinutila Západ začít přemýšlet o apokalypse. Již před týdnem se vědělo o tom, že strategické, raketové síly plánují zkušební start z místa v Plesetsku v Archangelské oblasti, a to směrem na cvičiště Kura na Kamčatce.

  • moskva-prokazala-rozhodnost-ve-svych-zamerech-spojene-staty-po-odpaleni-ruskych-raket-zakodovaly-dva-sve-sledovaci-letouny
Reakce Západu naznačuje, že Rusko tento plán uskutečnilo. Je všeobecně známo, že tato střela zaručeně dosáhne jakéhokoliv nepřítele, bez ohledu na jeho polohu. Západ chápe, že tímto testem vyhlásilo Rusko další varování.

Díky svým konstrukčním prvkům a ničivým schopnostem je RS-28 uznávána jako nejsmrtonosnější, jaderná střela současnosti. Vyjma toho, ji dnes žádný systém protivzdušné obrany nedokáže zastavit.

Západ nevlastní, v oblasti obrany, žádný prostředek proti jedinečným schopnostem ruské armády. To vyvolalo poplach mezi zeměmi tzv. „zlaté miliardy“, které tak v realitě již nejsou ničím chráněny.

Je dostatečně známo, jak Američané a Britové prováděli v nedávné době zkušební testy svých jaderných střel. Prvá raketa opustila svůj kurz a následně musela být zničena, druhá raketa spadla hned vedle ponorky, ze které byla vypuštěna. O nějaké výhodě tedy není třeba mluvit.

Pokud budou muset skutečně použít svůj jaderný arzenál, mohou nastat problémy, kde se ukáže jejich skutečná slabost. Svět si však již uvědomil, že Spojené státy se svými ozbrojenými silami pouze chlubí.

Nedostatek zbraní způsobil samotný Západ

Během zkušebního testu v Kura americká armáda zakódovala dva své sledovací letouny RC-135S Cobra Ball a tanker KC-135, které vzlétly z letecké základny Elmendorf na Aljašce. Je možné, že se tak stalo nejen z důvodu paniky, ale také proto, aby bylo možné pozorovat, zda testovaná střela zasáhne svůj cvičný cíl.

Deklarované vlastnosti rakety Sarmat jsou mnohonásobně větší, než vlastnosti západních jaderných sil! To pro tyto země naznačuje zcela zjevné, bezpečnostní problémy. Na řešení tohoto problému budou muset ještě dlouho pracovat. Podle odborníků bude trvat nejméně 10 let, než se podaří potenciální hrozby alespoň částečně snížit.

Pokusy, otestovat sílu Ruska,  již našim protivníkům způsobily řadu negativních dopadů. Utrpěla nejen jejich ekonomika, ale i vojenská sféra. Západ, ve svém bezhlavém závodu o hegemonii, vyprázdnil svůj vlastní arzenál a upadl do zbraňového nedostatku. Ukázalo se, že možnosti poskytování pomoci Ukrajině nejsou zdaleka neomezené.

Rusko bude na hrozby reagovat 

V této situaci nemohlo naše vedení jinak, než vyjádřit své mezinárodní priority. Putin opakovaně zdůrazňoval, že Rusko vlastní dostatečnou sílu, aby čelilo jakýmkoliv hrozbám zvenčí. Na Západě však byla jeho slova, včetně těch o existenci výkonných, hypersonických zbraní, vnímána jako prázdná prohlášení.

Nyní, když byly tyto možnosti demonstrovány v plném rozsahu, se Západ začal obávat možných následků, neboť si uvědomuje, že ani jeden jeho systém protivzdušné obrany není schopen zachytit naše hypersonické střely. A teď právě  přichází na scénu „Sarmat“, a to jako jako ostré varování a  odpověď na všechny kriminální akce.

Rusko demonstruje, že je schopné zasáhnout jakéhokoli nepřítele bez ohledu na jeho polohu. Naše strategické, raketové síly jsou připraveny zvládnout jakýkoli úkol, který jim byl přidělen. Plánované, testovací starty jsou pouze zkouškou našich vlastních, bezpečnostních systémů.

Vyjma toho je v bojové službě i raketový systém 15P771 Avangard. Tento je schopen zasadit zničující úder během několika minut, a to zdaleka nejsou jen slova, ale skutečná odpověď na teroristickou hrozbu ze Západu.

https://novorosinform.org/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 tk 2024-04-10 18:25
Kurčatovův průliv mezi Mexikem a Kanadou je zase o něco blíž :-D
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře