Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Moskevské bombové kryty se plní, Rusko se připravuje na válku Ruské Ministerstvo obrany (MO) dnes oznámilo, že president Putin „důrazně varoval“ jak Spojené státy, tak Evropskou unii, že britský premiér David Cameron „musí být odstraněn“, aby byly odvráceny katastrofické důsledky totální války.

  • moskevske-bombove-kryty-se-plni-rusko-se-pripravuje-na-valku

Podle této zprávy president Putin a další vysocí představitelé byli během minulých dvou týdnů vzati do „ochrany“ Ministerstva obrany poté, co výzvědné služby odhalily plánovaný jaderný první úder proti Ruské federaci, který byl naplánován premiérem Cameronem na tento týden... a o němž jsme informovali v článku ze 14. března „Rusko varuje: Britské jaderné střely připravují první úder.“ http://www.whatdoesitmean.com/index1846.htm (česky http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/jaderne-strely-uk-jsou-pripraveny-k.html)


Zpráva neoznamuje, zda Spojené státy jsou komplicem při tomto jaderném útoku na Ruskou federaci plánovaném premiérem Cameronem; je založena na informacích zjištěných ředitelem Federální bezpečnostní služby (FSB) Alexandrem Bortnikovem po jeho soukromém setkání v Bílém domě před několika týdny.

Rovněž, jak jsme informovali 15. března v článku s názvem „Obama se setkal s vrcholným ruským špiónem a varoval, že nemůže zastavit válku“ http://www.whatdoesitmean.com/index1847.htm (česky http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/obama-se-setkal-s-vrcholnym-ruskym.html ), a jak uvádí Ministerstvo obrany ve své nové dnešní zprávě, nikdo v Kremlu si není jist, zda president Obama ještě vládne svému státu, poté, co americká asistentka státního tajemníka pro evropské a eurasijské záležitosti Victoria Nulandová minulý týden „v záchvatu vzteku“ křičela na ministra zahraničí Sergeje Lavrova, že teď vládne v USA bývalý vicepresident Richard „Dick“ Cheney http://www.whatdoesitmean.com/index1844.htm . (česky http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/zurici-nulandova-volala-do-kremlu.html)

Ještě vážnější je, jak dále uvádí zpráva MO, že bez ohledu na to, kdo vládne právě teď ve Spojených státech, existuje nyní mezi Ruskou federací a Amerikou „de facto válečný stav“, poté, co Obamův režim včera prohlásil, že jeho sankce vůči Rusku budou v zásadě pokračovat věčně http://www.forbes.com/sites/kenrapoza/2015/03/16/u-s-basically-says-russia-sanctions-will-go-on-forever/ , protože Ruská federace nikdy nedovolí http://www.reuters.com/article/2015/03/17/us-ukraine-crisis-crimea-russia-idUSKBN0MD0Z220150317 , aby Krym byl převzat nacisty vedenou vládou Ukrajiny http://www.globalresearch.ca/the-u-s-has-installed-a-neo-nazi-government-in-ukraine/5371554 .

Dle zprávy byly plány pro totální válku, vydané presidentem Putinem jako reakce na tuto výjimečnou hrozbu, vytvořeny „pod dohledem a s konzultacemi“ Ministerstva obrany během minulých dvou týdnů ve vysoce utajeném mamutím podzemním komplexu hory Jamantau na Urale http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_underground16.htm , a obsahují útočná, obranná, tajná a psychologická opatření zaměřená na prevenci totální války … ale pokud tyto snahy selžou, Federace „masívně odpoví“ Západu s použitím veškerých svých schopností, včetně „nukleární opce“.

Je zajímavé v této zprávě MO, že uvádí i jedno z psychologických opatření užitých v tomto plánu totální války, kterým bylo uvedení televizního dokumentu minulou neděli, v němž president Putin poprvé veřejně připustil, že soukromě pohrozil Západu jadernou válkou kvůli Krymské krizi https://www.wsws.org/en/articles/2015/03/17/nucl-m17.html … o tom jsme informovali v našem článku 24. února „Putin rozkázal armádě jít na Krym a varoval NATO před válkou“ http://www.whatdoesitmean.com/index1743.htm .

Zpráva MO uvádí, že president Putin tímto konkrétním psychologickým opatřením, že veřejně připustil, že soukromě pohrozil užitím jaderných zbraní, aby chránil Federaci, zamýšlel „alarmovat“ občany EU a USA, aby si uvědomili „vážná a hrůzná nebezpečí“, kterým jsou vystaveni z důvodu tajných válečných akcí jejich vlád bez jejich vědomí.

V pondělí po návratu do Moskvy president Putin zahájil další akce federálního plánu totální války, které obsahují:

  1. Okamžité otevření 5000 nových bombových krytů v Moskvě, které president Putin nechal vybudovat v r. 2010 a které byly dokončeny v r. 2012 http://rt.com/news/prime-time/moscow-bomb-shelters-outskirts/ .
  2. Okamžitý převoz veškerého krizového vybavení a personálu patřícího Centrální klinické nemocnici a Poliklinického úřadu presidenta Ruské federace (CCHP http://www.cchp.ru/ ) do těchto krytů. 
  3. Okamžité rozmístění jaderných balistických raketových systémů do oblasti Kaliningradu na západě Ruska http://tass.ru/en/russia/783204 .
  4. Okamžité rozmístění strategických jaderných bombardérů na Krym http://tass.ru/en/russia/783207 
  5. Okamžitou aktivaci vzdušných sil na severovýchodě do plné bojové pohotovosti http://tass.ru/en/russia/783280 .
  6. Okamžitou aktivaci desetitisíců vojáků Severní flotily a Západního vojenského distriktu do plné bojové pohotovosti http://tass.ru/en/russia/782905
  7. Okamžitou aktivaci Sibiřských vzdušných obranných sil http://sputniknews.com/military/20150316/1019545714.html


Jak praví zpráva MO, v současné době probíhá celostátní přehlídka síly http://www.reuters.com/article/2015/03/16/us-russia-military-exercises-idUSKBN0MC0JO20150316 . 

 
Rovněž běloruské vojenské síly uvedly svá vojska do plné bojové pohotovosti http://sputniknews.com/military/20150317/1019611038.html a přidaly se k ruským partnerům v této strategické ofenzívě. Ukrajina totiž vydala plány a mapy agrese http://sputniknews.com/military/20150317/1019619980.html , ukazující útok ukrajinské armády na Krym a rovněž na Kubáň v jižním Rusku s podporou loďstva NATO:

I když Alexander Mosesov, generální administrátor eurasijské observatoře pro demokracii a volby (EODE) řekl, že „nikdo v NATO není připraven zaplatit cenu za takovouto válku (s Ruskem o Krym), která může obsahovat jaderný konflikt a třetí světovou válku. Pouze kyjevská junta, se svým týmem extrémně pravicových dobrodruhů a politiků nízké úrovně může snít o tomto způsobu vojenské agresehttp://sputniknews.com/military/20150317/1019619980.html , experti MO ve zprávě konstatují, že pokračující agresívní válečné akce USA a EU, společně s neustálou démonizací presidenta Putina a ruského lidu v západním tisku, jak se zdá, ukazují, že ve skutečnosti nechtějí nic jiného než totální válku.

I když speciální asistentka amerického presidenta Celeste Wallanderová http://en.wikipedia.org/wiki/Celeste_A._Wallander dnes prohlásila, že president Obama je si „dobře vědom“ http://sputniknews.com/us/20150317/1019619287.html hrozby presidenta Putina jadernou válkou, zpráva MO chmurně uzavírá, že Západu se stále ještě nepodařilo ujistit Ruskou federaci, že premiér Cameron bude odstraněn z úřadu, a co je ještě nebezpečnější, že budou vůbec schopni tuto totální válku zastavit.


March 17, 2015 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře