Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Kdo lže?“ 3 novinky o torpédoborci, jedna krásnější než druhá:

Velká Británie

Ruské ministerstvo zahraničí reagovalo na obvinění britských diplomatických služeb o nepřesném popisu událostí kolem britského torpédoborce v Černém moři.

  • kdo-lze-3-novinky-o-torpedoborci-jedna-krasnejsi-nez-druha

Novinka č. 1: „Britské ministerstvo obrany označilo zprávy o varovných výstřelech na svou loď, která vplula do teritoriálních vod Krymu, za „ruskou dezinformaci“.

Novinka č. 2: „Novinář BBC, který byl na palubě britského plavidla potvrdil, že loď úmyslně vplula do ruských teritoriálních vod. Poznamenal také, že „asi 20“ ruských letadel přeletělo nad lodí a že uslyšel varovné výstřely.“ Dopisovatel BBC Jonathan Beale, který byl na palubě britského torpédoborce Defender, potvrdil, že loď porušila teritoriální vody Ruska. Zvukový záznam pořízený na palubě během incidentu byl zveřejněn na webových stránkách televizní a rozhlasové společnosti.

Novinka č. 3: „Britské velvyslanectví uvedlo, že „na torpédoborec Defender nebyly vystřeleny žádné střely. Loď královského námořnictva nevinně a pokojně proplula teritoriálními vodami Ukrajiny v souladu s mezinárodním právem. Popis těchto událostí ruskou stranou je nepřesný.“

Kdo lže?: britské ministerstvo obrany, britský novinář BBC nebo britské velvyslanectví v Moskvě?

Maria Zacharova řekla, že odpověď na tuto otázku leží na povrchu.

„Existuje odpověď. Tentokrát – britské ministerstvo obrany a britské velvyslanectví“.

„Londýn ztratil slušné chování a gentlemanské způsoby“.

zdroj: https://www.pokec24.cz/politika/kdo-lze-3-novinky-o-torpedoborci-jedna-krasnejsi-nez-druha/

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře