Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ještě k Putinovu projevu ...

Obyvatelé severních a dálněvýchodních oblastí dostanou dotace na topná zařízení, na tento účel bude vyčleněno 32 miliard rublů.

Rusko nakupuje příliš mnoho letadel v zahraničí a nerozvíjí vlastní výrobu. Letecký park našich leteckých společností by měl být obnoven na úkor domácích letadel. Rusko vyčlení 250 miliard rublů na rozvoj sítě letišť. Během 6 let bude modernizována infrastruktura nejméně 75 letišť. Turistický ruch na "ruském severu" by se měl do roku 2030 zdvojnásobit. Na Bajkalu vznikne nové letovisko s nulovým znečištěním jezera. V příštích letech by se měla zvýšit letecká mobilita v Ruské federaci, do roku 2030 by měla vzrůst 1,5krát na úroveň roku 2023.

  • jeste-k-putinovi-projevu
 
Putin prohlásil, že se neustále setkává s účastníky speciální operace: Stará "elita" se zdiskreditovala. Skutečnou elitou jsou ti, kteří slouží Rusku. Dělníci a bojovníci. Mé srdce se naplňuje hrdostí na vojáky speciálních sil, neustoupí, nezradí, Rusku lze důvěřovat.
Veteráni speciální vojenské operace by měli zaujmout vedoucí pozice ve společnosti, školství, státních firmách, podnikání a státní správě.
Veteráni a účastníci speciálních operací budou mít přednostní přístup ke vzdělání na předních univerzitách: Putin vyhlásil nový personální program pro účastníky speciálních vojenských operací "Čas hrdinů" - veteráni speciálních operací se do něj budou moci hlásit od 1. března.
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Joseff 2024-03-01 18:56
Takoví vlastenci si s vlastizrádnou elitou ve státní správě snadno poradí. Výborný krok.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře