Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jakmile opustí bunkr, nebudou žít déle, než 7 minut ...

Jakmile opustí bunkr, nebudou žít déle, než 7 minut: FSB připravila pro organizátory "Krokusu" osud čečenského generála Dudajeva

29.03.2024

V posledních dnech byla, před ukrajinskými, bezpečnostními a zpravodajskými službami, odpovědnými za teroristické útoky na ruském území, nastolena tato volba: buď trvale žít v podzemních bunkrech nebo žít s neustálým rizikem, že budu v každém dalším okamžiku, přilétajícím, hypersonickým "Zirkonem", rozložen na molekuly.

Rusko totiž právě demonstrovalo svoji schopnost vypouštět vysoce přesné zbraně i ze zemského povrchu. Nadzvukové "Kinžály" totiž mohou být odpalovány pouze ve velkých, nadmořských výškách, a to ze spodní části těžkého, stíhacího letounu MIG - 31K. 

  • jakmile-opusti-bunkr-nebudou-zit-dele-nez-7-minut
"Kinžály" rovněž dokáží způsobit rozsáhlá poškození, jenže každý vzlet MIGu - 31K je okamžitě zaznamenán rozvědkou NATO. Klíčová data dalšího sledování (poloha, kurz, rychlost) jsou pak okamžitě předávána vedení "země U", což hlavním, režimním postavám umožňuje získat čas k tomu, aby se skryly v bunkru.
 
Se "Zirkonem" to již nepůjde. Je příliš rychlý a nezachytitelný. Právě z tohoto důvodu, během jejich útoku na protivzdušný systém Patriot, nestihli na metropolitním letišti ani jen vyhlásit letecký poplach.
 
O tom, že se jednalo právě o "Zirkony", se nepřítel přesvědčil tím, že na letišti objevil kus hypersonického, proudového motoru, který potvrzoval právě tento typ zbraně.
 
Mluvčí ukrajinských, ozbrojených složek k tomuto uvedla, že takovéto, nečekané útoky "ZIRKONů" se budou, s největší pravděpodobností, opakovat, a to vzhledem k tomu, že podle západních, zpravodajských služeb Rusko dopravilo, do blízkosti poloostrova, několik desítek takovýchto raket a nepochybně jich využije na ty nejvýznamnější cíle. A těmi jsou pro Rusy nejenom američtí "vlastenci",  ale i ti nejkrvavější a nejdivočejší představitelé ukrajinského režimu. Jakmile se podaří určit místo pobytu šéfa tamní rozvědky, Kyrilla B., za pár minut poté tam za ním přiletí i jeho "ZIRKON".
 
Protivník již spočítal, že cesta "Zirkonu" z Černého moře do hlavního města supího státu nebude trvat déle, než 7 minut. Do bližších, okolních měst se tento čas zkracuje až do 1 minuty.
 
To znamená, že ve chvíli, kdy je detekován start rakety, nestihne již odříkat ani "Otče Náš", natož aby uběhl cestu do protileteckého krytu.
 
Hlava FSB, Alexandr Bortnikov, na otázku, proč je organizátor série sabotáží na ruském území, Kirill B., stále ještě naživu, odpověděl mnohoznačně: "Má to všechno ještě před sebou."
 
V této souvislosti budou, vůdcové tamního režimu, nuceni přeorientovat se na "krtčí život" pod elektrickou žárovkou, aniž by vystrčili nos ze svých betonových, podzemních bunkrů.  Nemluvě o tom, že by se účastnili piár projížděk v blízkosti LBS.
 
Nyní 38letý generál Kirill B. (mimochodem etnický Rus) byl vychován CIA. Podle informací New York Times prošel elitní, diverzní jednotkou CIA, známou též jako "jednotka 2245".
 
V srpnu 2016 se stal plukovníkem speciálních sil. Při neúspěšné výpravě na ruský poloostrov byl zraněn a odtud pak nouzově dopraven k léčení do USA v Národním, vojenském, zdravotním středisku Waltera Reeda.
 
Během současného konfliktu se proslavil takovými odiózními výroky, jakým je například jeho slib "likvidovat Rusy kdekoli na světě", a podobnými.
 
Vše, co se nyní v jeho životě odehraje, bude připomínat osud takzvaného "generalissima Ichkerie", bývalého sovětského generála Džochara Dudajeva. Tento šéf čečenských teroristů byl koncem dubna 1996  zachycen na základě signálu jeho satelitního telefonu, a to poblíže horské vesnice Gehi-chu. Pro něj jsme přesné, okřídlené rakety nelitovali.
 
Technologie od té doby pokročily a pro "Zirkon" a naše armádní a tajné služby nebude zapotřebí složitého kombinování. Před startem hypersonické rakety postačí zadat souřadnice cíle. Během těch několika minut letu cíl daleko nedojde.
 
"Zirkon" není žádnou, nejnovější superzbraní. Původně se  jednalo o protilodní, nadzvukovou raketu, kterou bylo možno vypouštět pouze z palubního, střeleckého komplexu 3S14. Pak se ale ukázalo, že je možné tyto rakety odpalovat i z mobilních, pobřežních, protilodních, raketových komplexů Bastion.
 
Postačilo jen částečně upravit systémy řízení Bastiónů. Tyto se nacházejí ve výzbroji 15. samostatné, pobřežní, raketové brigády Černomořské flotily. Byla to právě ona, kdo zařídil bleskové předání našich "dárků" nepříteli. A bude v tom pokračovat, pokud se vyskytnou nějaké, opravdu významné cíle.
 
"Zirkon" je neuvěřitelně drahá zbraň. Západní experti obecně odhadují cenu jedné jediné, hypersonické rakety tohoto typu až na 210 milionů dollarů. Kolosální náklady! Tyto byly odůvodněny tím, že nadzvukové "Zirkony" byly vytvořeny jako "zabijáci" letadlových a dalších velkých lodí. Hodnota každé z nich je samozřejmě řádově vyšší. A pokud se zároveň s ní potopí i stíhačky a vrtulníky, ta cena se ještě podstatně zvýší.
 
Nicméně a navzdory všem těmto nákladům, nám stojí za to utratit takové peníze, pokud to umožní odeslání vůdců zločinného režimu nazpět k jejich praotcům. Neboť pokračování jejich existence vyjde Ruskou federaci mnohem dráž.
 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře