Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak se tvoří dějiny. Projev Putina jako začátek nového světa

V Kremlu se konalo slavnostní podepsání dohod o přijetí Doněcké lidové republiky, Luganské lidové republiky, Záporožské oblasti a Chersonské oblasti do Ruska a vytvoření nových subjektů Ruské federace.

Vladimir Putin vystoupil s projevem.

 

 

jak-se-tvori-dejiny-projev-putina-jako-zacatek-noveho-sveta

Silná, ohnivá, pravdivá a srozumitelná řeč! Pravdivě prošel dějinami západní civilizace s tím, že ve své podstatě byla vždy koloniálně-parazitická a protilidská. Ve skutečnosti nazval západní elity satanisty a vyjmenoval historická fakta o jejich zločinech proti lidskosti. Opiové války, Hirošima a Nagasaki, Drážďany a Hamburk, Vietnam a Korea… a hromada dalších věcí. 

Ve skutečnosti jde o protizápadní manifest. Prapor, pod kterým proběhne sjednocení všech protizápadních sil. Výzva všem lidem dobré vůle bez ohledu na národnost, aby shodili anglo-americké fašistické jho. V dnešním projevu nebyla žádná fráze náhodná. Například historická retrospektiva vysvětlující, proč zinscenovali první světovou válku, druhou, pak spolkli Sovětský svaz – vše proto, aby zakryli své krize. 

Dnešní projev je pokračováním Mnichovského projevu-2007 a Valdajského projevu-2013. Jejich kvalitativní vývoj v zásadním poselství, přechod k plnohodnotné formulaci ruské národní myšlenky.

Tohle byla výzva ani ne tak pro Ruskou federaci, jako pro svět. Putin vyzval ke světové revoluci proti západní hegemoniZačátek éry Nového světa se odehrává dnes.

 

Vladimir Putin:

Referenda se konala v DLR, LLR, Záporoží a Chersonské oblasti. Jejich výsledky byly sečteny. Lidé se rozhodli! To je vůle milionů lidí!

Navždy budeme vzpomínat na hrdiny ruského jara. Žádám vás, abyste uctili jejich památku chvilkou ticha.

V roce 1991 v Bělověžském Pralese, aniž by se ptaly na vůli lidu, politické elity rozhodly o rozpadu SSSR. Stalo se tak v rozporu s přímou vůlí lidu!

Sovětský svaz neexistuje, minulost nelze vrátit a moderní Rusko to nepotřebuje, o to neusilujeme.

Oblasti DLR, LPR, Záporoží a Cherson mají společný osud s Ruskem.

Kyjevský režim pohrozil učitelům škol, kteří na referendu pracovali, represáliemi. Chci, aby mě slyšeli kyjevské úřady a jejich reální majitelé na Západě: obyvatelé Donbasu se navždy stanou ruskými občany.

Chci, aby si to všichni zapamatovali – lidé žijící v Luhanské, Doněcké, Záporožské a Chersonské oblasti se stávají našimi občany. Navždy a napořád.

 

 

Rusko je připraveno na jednání s Ukrajinou, bylo to řečeno mnohokrát. Vyzýváme Kyjev k jednání, ale nebudeme diskutovat o volbě lidu, ta byla učiněna, Rusko národ nezradí.

Zajistíme bezpečnost regionů DLR, LPR, Záporoží a Cherson a pomůžeme obnovit infrastrukturu.

Západ hledal a hledá novou šanci, jak oslabit a zničit Rusko, straší je, že existuje tak skvělá země.

Spojené státy a kolektivní Západ je pronásledován tím, že existuje tak skvělá země bohatá na zdroje, jako je Rusko. Oni vůbec nepotřebují Rusko, my ho potřebujeme!

Západ se rozhodl, že po rozpadu Sovětského svazu se vždy budeme muset smířit s jeho diktátem.  Málem se to stalo.

Západ udělá vše pro to, aby zachoval neokoloniální systém a bude pokračovat v kořistnické politice.

Západ chce vidět Rusko jako svou kolonii. Ne svobodnou společnost, ale dav bezduchých otroků.

Západ se mohl dostat k bohatství Ruské federace na konci 20. století. Všechno si pamatujeme, nic jsme nezapomněli. Říkali nám přátelé, ale ve skutečnosti se k nám chovali jako ke kolonii.

Budeme bránit naše hodnoty a naši vlast před Západem.

Ze všech stran slyšíme jen to, že Západ prosazuje řád založený na pravidlech – to je jen nějaký nesmysl. Odkud se vzala? Kdo je odsouhlasil, kdo je viděl? Podle takto zmanipulovaných falešných pravidel Rusko žít nebude. Rusko je velká tisíciletá velmoc a nebude žít podle cizích falešných pravidel.

Pevný slib nerozšiřovat NATO na východ se ukázal jako lež.

Ruská kultura je pro Západ nebezpečím, a tak ji navrhují zakázat. Západ počítá s beztrestností a vždy tomu tak bylo.

Západ nemá žádné morální právo koktat o demokracii.

Jsme hrdí na to, že to byla naše země, kdo stál v čele antikoloniálního hnutí.

Rozdělují svět na své vazaly a všechny ostatní, kteří by se podle plánu západních rasistů měli přidat na seznam „barbarů“ a „divochů“. Západní elity jsou tím, čím byly, a takovými zůstaly – kolonialisty. Nikdy jsme nepřijali a nikdy nepřijmeme tento politický rasismus. 

 

 

Západní rusofobie není nic jiného než rasismus.

Jedním z důvodů staleté rusofobie je, že jsme se v období kolonizace nenechali okrást, nutili jsme Evropu k rovnoprávnému obchodu.

Unipolární svět vybudovaný Západem je skrz naskrz antidemokratický, podvodný a pokrytecký.

Spojené státy americké jsou jedinou zemí na světě, která v Japonsku dvakrát použila jaderné zbraně!

Spojené státy spolu s Brity proměnily německá města v ruiny, a to vzdorovitě, bez potřeby, aby zastrašily naši zemi i celý svět.

USA vlastně stále okupují Německo, Japonsko, Jižní Koreu a zároveň je cynicky označují za rovnocenné spojence. Přestože je známo, že jejich vůdci jsou Američany sledováni, instalují sledovací zařízení nejen v kancelářích, ale i v osobních prostorách.

Hanba těm, kteří tiše, jako otroci, polykají tuto hrubost (Anglosasů). To už není otroctví, to už je zrada jejich národů.

Vývoj biologických zbraní, pokusy na živých lidech, nazývají ušlechtilým lékařským výzkumem.

USA vedou Evropu k deindustrializaci.

Sankce Anglosasům nestačí, přešli na sabotáž, vlastně začali ničit celoevropskou infrastrukturu.

 

 

Nyní vyvážejí chléb z Ukrajiny – pod záminkou zajištění bezpečnosti nejchudších zemí světa, ale ve skutečnosti jen 5 % z toho šlo do nejchudších zemí.

Spojené státy si myslely, že na sankční blitzkrieg proti Ruské federaci dokážou „postavit“ celý svět.

Spojené státy jsou zvyklé vše bezostyšně brát vydíráním. Pravda byla utopena v moři padělků.  Zaměřují se na všechny, včetně našich sousedů, zemí SNS. Jejich cílem je podkopat jakákoli suverénní centra rozvoje.

Vojenské doktríny USA a NATO jsou založeny na dominanci a jsou lstivá v domnělém „zadržování“, Washington „zadržuje“ Rusko, Čínu a Írán, další země a současní spojenci USA jsou další na řadě.

Tisknou dolary a eura, ale papírovými penězi nikoho nenakrmíte, potřebujete jídlo. Jsou potřeba zdroje energie. Politici proto musí přesvědčovat své spoluobčany, aby méně jedli a méně se myli a oblékali se doma tepleji. A ty, kteří se začnou ptát, označují za extremisty a radikály.

Ti, kdo přijímají americká pravidla, jsou političtí masochisté a stoupenci nekonvenčních politických vztahů.

Západ popírá morální normy, náboženství, rodinu. Opravdu chceme, aby Rusko mělo „rodiče číslo jedna, dva, tři“ místo „máma a táta“, a aby se dětem ve školách vnucovaly zvrácenosti, které vedou k degradaci a vymírání, a že údajně existují nějaká pohlaví, kromě žen a mužů?? Pro nás je to nepřijatelné.

Potlačování morálních hodnot získává rysy satanismu.

Svět vstoupil do období revolučních transformací.

Kolaps západní hegemonie je nezvratný.

Máme jinou – vlastní budoucnost.

Dnes bojujeme za svobodnou a spravedlivou cestu. 

Bojujeme za to, aby se diktát a despotismus staly minulostí.

Máme mnoho podobně smýšlejících lidí a cítíme jejich podporu. Stejně jako dříve už nebude.

Naši krajané, naši bratři a sestry na Ukrajině na vlastní oči viděli, co pro celé lidstvo připravují vládnoucí kruhy tzv. Západu. To je bojiště za náš národ – za velké historické Rusko, za budoucí generace, za naše děti, vnuky a pravnoučata. Bojujeme, aby nikomu ani na mysl nepřišlo, že Rusko lze vzít a vymazat z historie.

Za námi je pravda! Za námi je Rusko!

Po projevu prezident Ruské federace podepsal dohodu o připojení DLR, LPR, Záporožské a Chersonské oblasti k Rusku.

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Občan 2022-10-02 18:59
Je to tady vyrabovaný, zchudlý moc. Materiálně i duševně.
Citovat
#1 nowak 2022-10-01 16:33
Západní svět, i svět Anglie, která ze sebe dělala spravedlivou zemi, vždy vedly DESTRUKTIVNÍ politiku pro země a státy, ve kterých vládli. Západ je od kolébky prolhaný a arogantní. Sledujeme jen ničení českých lesů, českého hutnictví, strojírenství, výroby v zemědělství a nakonec i prodejních řetězců potravin. Problém je ale v tom, že NE VŠEM ČECHŮM SE UŽ ROZSVÍTILO! Uvidíme v zimním období.
(Toaletní papír zdražil a v německu se reklamy válí u domů, možná z českých lesů papír)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře