Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

EU je zděšena: Rusko připravuje nový „Zákon o nacismu“.

Konsternující zpráva připravená ruským Ministerstvem zahraničních věcí (MZ) pro Kreml 23. 12. 2014 informuje, že zahraniční diplomaté EU byli „absolutně zděšeni“, když byli upozorněni svými ruskými protějšky na to, že Federální rada navrhuje zákon, stavící mimo zákon dodávky energie všem státům, které se účastní nebo se účastnily mučení válečných zajatců nebo svých vlastních občanů nacistickými metodami, což bude mít katastrofické důsledky pro alianci NATO.

  • eu-je-zdesena-rusko-pripravuje-novy-zakon-o-nacismu


 Podlé této zprávy Federální rada (horní sněmovna ruské federace) zahájila přijímání tohoto nového „zákona o nacismu“ na příkaz prezideta Putina poté, co Spojené státy odmítly věnovat pozornost ruskému varování o odvetě ze 14. prosince 2014 ( http://www.mid-day.com/articles/russia-warns-of-retaliation-if-us-imposes-new-sanctions/15841194 ), pokud USA přijmou nový zákon o dodatečných sankcích proti Rusku. Ten byl podepsán prezidentem Obamou 18. prosince 2014 ( http://www.foxnews.com/politics/2014/12/18/obama-to-waive-sanctions-authority-in-hill-bill/ ) .

Jak zpráva uvádí, nový „zákon o nacismu“ připravovaný Federální radou má postavit mimo zákon prodej ruského přírodního plynu, ropy, ropných vedlejších produktů (a dalších přírodních zdrojů federace) všem státům a vojenským aliancím států, které:

1. nepodpořily rezoluci OSN odsuzující pokusy o oslavování nacistické ideologie a o popírání německých nacistických válečných zločinů;
2. používají či používaly nacistické mučící techniky proti válečným zajatcům a/nebo civilistům, a
3. provádí či provedly masové popravy neozbrojených civilistů.

K prvnímu bodu říkají experti ve zprávě, že státy postiženými tímto zákonem budou v první řadě USA, Kanada a Ukrajina, což byly jediné tři státy, které 21. listopadu 2014 hlasovaly proti rezoluci OSN odsuzující veškeré formy popírání nacistických válečných zločinů, včetně židovského holocaustu ( http://rt.com/news/207899-un-anti-nazism-resolution/ ).

K druhému bodu říkají tíž experti, že dle něj budou postiženy USA, UK, Austrálie a dalších 51 západních států ( http://www.vox.com/2014/12/9/7361291/map-cia ), které napomáhaly mučení válečných zajatců za použití metod užívaných nacisty během 2. světové války ( http://www.theatlantic.com/daily-dish/archive/2007/05/-versch-auml-rfte-vernehmung/228158/#more ). 
 
Mapa: Státy, které se podílely na programu mučení CIA: 'viz. fotogalerie'
 
 
 
V předchozím týdnu vyšel článek v New York Times, jehož vydavatelé vyzývají Obamův režim ke stíhání bývalého viceprezidenta Dicka Cheyneyho za tyto zločiny, které organizoval jako hlava CIA ( http://news.yahoo.com/nyt-prosecute-dick-cheney-cia-torture-174154702.html ) .

Ke třetímu bodu: experti ve zprávě uvádějí, že existují „solidní důkazy“, že USA a Ukrajina provedly masovou popravu neozbrojených civilistů při sestřelení letů Malaysia Airlines 370, kde bylo zabito 239 lidí ( http://en.wikipedia.org/wiki/Malaysia_Airlines_Flight_370 ), a Malaysia Airlines 17, kde bylo zabito 298 lidí ( http://en.wikipedia.org/wiki/Malaysia_Airlines_Flight_17 ).

Rada pro občanskou společnost a lidská práva, určená prezidentem Putinem za účelem vyšetření těchto zločinných zničení dvou malajsijských letadel, získala nové důkazy o těchto tragédiích, k nimž patří:
1. Svědectví a důkazy od důstojníka ukrajinské armády, že v den sestřelení letu MH 17 jedna ze státních stíhaček přistála poté, když vystřelila své rakety, a její pilot řekl, že „sestřelil špatné letadlo“ ( http://rt.com/news/216871-ukraine-military-mh17-report/ ).
2. Dva vysocí představitelé aerolinií (Marc Dugain, CEO z Proteus Airlines a Tim Clard, prezident a CEO z Emirates Airlines ( http://www.zerohedge.com/news/2014-12-22/former-airline-ceo-claims-us-military-shot-down-mh370-near-diego-garcia ) veřejně prohlásili, že let MH 370 byl podobně sestřelen Spojenými státy.

Nejvíce katastrofický dopad by mělo zavedení tohoto zákona pro evropské partnery USA, protože okamžité zastavení dodávek ruského přírodního plynu do Evropy by je ekonomicky ochromilo a jejich občany by vystavilo „válečným dodávkám“ topiv.

Ve zprávě se rovněž uvádí, že Ministerstvo zahraničí již dříve varovalo USA a EU, že jejich „kolektivní trest“ proti občanům Krymu nebude akceptován a bude na něj reagováno podobným způsobem ( http://in.reuters.com/article/2014/12/20/ukraine-crisis-russia-crimea-idINL6N0U406920141220 ).

Experti MZ rovněž praví, že Obamův režim vytvořil kolem ruské federace „permanentní válečnou zónu“ ( http://www.presstv.ir/detail/2014/12/19/390963/us-is-on-a-war-footing-with-russia/ ), a že vede rozsáhlou kyberšpionážní kampaň proti Rusku, jeho vládě a ekonomice ( http://rt.com/news/213967-kaspersky-cyber-attack-russia/ ), čímž se USA staly gaunerským státem nerespektujícím zákony a zaslouží si nasadit ty nejtěžší tresty.

Údaje této zprávy se kombinují se zprávou ruského Ministerstva ekonomického rozvoje, kde se popisuje „strategie 'Samsonovy obrany', která má způsobit kolaps ekonomik USA i EU“ ( http://www.whatdoesitmean.com/index1825.htm ), a se zprávou z Číny, která se tento týden spojila se Ruskem proti Obamovu režimu a jeho spojencům ( http://www.wsws.org/en/articles/2014/12/23/chin-d23.html ), a je zde ekonomická válka, jež by dle mnoha expertů mohla brzy vést k totální globální válce ( http://www.globalresearch.ca/america-is-on-a-hot-war-footing-house-legislation-paves-the-way-for-war-with-russia/5418035 ).

Čím je ve skutečnosti „velká strategie“ Obamova režimu vůči Rusku, jak uvádí zpráva, to, zdá se, nikdo ve skutečnosti neví, včetně mezinárodně oceněného novináře Patricka Smithe ( http://www.thefiscaltimes.com/Authors/S/Patrick-Smith ), který tento týden napsal pojednání o katastrofickém dopadu Obamovy politiky na Evropskou unii ( http://www.thefiscaltimes.com/Columns/2014/12/22/Fallout-Obama-s-Russia-Strategy-Spreading-through-Europe ), kde napsal, že podle informace, kterou získal z důvěrných zdrojů Washingtonu D. C., tito „Obamovi kidioti“ „ji vyrábějí za pochodu“.

A na této cestě, kde „šílenství se snoubí s drzou opovážlivostí“, jak uzavírá ruská zpráva MZ, Západ nyní volá, že potřebuje více peněz, aby mohl čelit zprávám z Ruska... na které mají Rusové, představte si, rozpočet pouhých 120 miliónů dolarů, ve srovnání s 370 milióny, kterými disponuje BBC, a 716 milióny ( http://uk.sputniknews.com/opinion/20141222/1013314345.html ), které vydává Obamův režim, aby mohl šířit po celém světě svou propagandu.

Nechme na úsudku čtenářů, jak mnoho peněz Západ skutečně potřebuje, aby se uvěřilo jeho lžím. Rusko, jak se zdá, si vystačí s tím, že říká pravdu.

zdroj:http://www.whatdoesitmean.com/index1827.htm

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nejedlyvaclav62@seznam.cz 2015-03-08 23:13
Jsem rad ze se konecne Rusko rozhejbalo a zacne nadelovat podle zasluh.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře