Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Další zprávy o útoku na Krymský most

  • dalsi-zpravy-o-utoku-na-krymsky-most
  • dalsi-zpravy-o-utoku-na-krymsky-most
  • dalsi-zpravy-o-utoku-na-krymsky-most
  • dalsi-zpravy-o-utoku-na-krymsky-most

Dnes ráno ve 3:05 provedla Ukrajina teroristický útok na Kerčský (Krymský) most pomocí dvou bezpilotních vodních dronů nesoucích výbušniny - ruský Národní protiteroristický výbor.

Vyšetřováním byly zjištěny osoby z řad ukrajinských speciálních služeb a ozbrojených formací, které se podílely na organizaci teroristického útoku na Krymský most - Vyšetřovací výbor Ruské federace.

Podle vyšetřování, byl v noci z 16. na 17. července jeden z úseků Krymského mostu poškozen v důsledku teroristického činu spáchaného speciálními službami Ukrajiny. Dva civilisté - muž a žena cestující v osobním automobilu po mostě - byli zabiti, jejich nezletilá dcera byla zraněna.

 
přiložena videa a obrázky:
 
 
----------------------------------------------------
 
Útok na Krymský most naplánovaly americké a britské speciální služby, - ruské ministerstvo zahraničí
 
"Tento režim je teroristický a má všechny znaky mezinárodní organizované zločinecké skupiny. Rozhodnutí přijímají ukrajinští úředníci a vojáci za přímé účasti amerických a britských speciálních služeb a politiků. USA a Velká Británie vedou teroristickou státem organizovanou strukturu," uvedla oficiální mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharovová.
 
---------------------------------------------------
 
Čtrnáctiletá Angelina Kulik (na fotce) na rozdíl od obou svých rodičů (také na fotce) přežila dnešní ukrajinský teroristický útok na Krymský most. Angelina se nyní nachází se středně těžkým poraněním hlavy a hrudníku v Těmrjuku v Krasnodarském kraji.
 
Až to její zdravotní stav dovolí, bude vrtulníkem dopravena do Krasnodaru, nebo přímo do Moskvy. Všichni jí moc držíme palce, aby se co nejdříve zcela uzdravila.
 
foto ve fotogalerii
 
---------------------------------------------------
 
Bývalý ruský premiér a prezident Dmitrij Medveděv vyzval ke zničení "nejvyššího vedení teroristických skupin", čímž myslel kyjevské politické špičky a nejvyšší ukrajinské armádní vedení Prohlášení učinil po dalším teroristickém útoku na Krymský most, při kterém byli zabiti oba rodiče čtrnáctileté dívky Angeliny, která sama se zraněním hlavy a hrudníku nyní leží v nemocnici v Krasnodarském kraji.
 
---------------------------------------------------
 
Dnes v 19:00 se uskuteční zasedání Ruské bezpečnostní rady s Putinem. Bude projednán soubor reakčních opatření v souvislosti s teroristickým útokem na Krymském mostě a postup při odstraňování škod.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře