Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Člověk v tísni spustil kampaň proti Putinovi

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Česká "neziskovka" placená Georgem Sorosem, Americkým Ministerstvem zahraničí, Českým Ministerstvem zahraničí a organizacemi, kolem kterých se motá CIA, spustila kampaň proti ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi. Kampaň zvaná "Utajené disciplíny" znázorňuje porušování práv v Rusku.

  • clovek-v-tisni-spustil-kampan-proti-putinovi

"Společnost Člověk v tísni připravila pro širokou veřejnost i novináře informační kampaň o stavu lidských práv v Rusku. Její součástí jsou webové stránky Utajené disciplíny (www.utajenediscipliny.cz), které se věnují konkrétním případům porušování práv v Rusku."

Video kampaň znázorňuje potlačování demonstrací, bití homosexuálů a novinářů se slovy:

"Tady v Rusku máme hodně sportovních disciplín...Některé jsou hlučné...Některé jsou vzrušující....A při některých dokonce teče krev...Ale nebojte, při olympiádě vám tyto disciplíny ukazovat nebudeme."

Mezi seznamem disciplín uvedli:

  • Umlčování davu (ČvT zmínil v této "disciplíně" anarchistky a pornoherečky z Pussy Riot; Souběžně s projednáváním a schvalováním těchto zákonů vedou provládní média propagandistické kampaně namířené proti významným nevládním organizacím, které obviňují z prodejnosti: výměnou za finance prý prosazují zájmy Západu.)
  • Hon na neziskovky (ČvT nezmiňuje, že ruské "neziskovky" dostaly ze zahraničí 28 miliard rublů - přitom ČvT je sám financován ze zahraničí)
  • Střelba na kritiky (ČvT upozorňuje mj. na smrt dagestánského novináře Novo dejo a tzv.Kavkazského uzlu, protivládnímu médiu)
  • Šikana homosexuálů (hodně probírané téma)
  • Kavkazský zápas (ČvT zmiňuje porušování lidských práv na základě zprávy International Crisis Group placené stejným mafiánem, který platí ČvT – Georgem Sorosem)
  • Využívání migrantů (ČvT zmiňuje nepotvrzené zprávy o zacházejí s migranty, kteří stavěli olympijské stadiony, to taky potvrzuje věta "Od léta 2013 byly zadrženy stovky, možná tisíce migrantů na základě jejich „neslovanského vzhledu". Mnozí z nich byli bez zaplacené mzdy deportováni)
  • Rychlostní vystěhovávání (ČvT cituje případy ze zpráv Západních organizací)


Nejvíce absurdním faktem je, že ČvT olympijské hry v Soči označil za "Putinovu olympiádu" a koncem ledna bude promítat film Putinův olympijský sen:

"Člověk v tísni také v rámci své kampaně před začátkem sportovního svátku v Soči naplánoval dvě projekce filmu Putinův olympijský sen nizozemského režiséra Hanse Poola."

Tohle není poprvé a ani naposled, co se ČvT účastní útoku na Rusko nebo ruské zájmy. Společně s další českou "charitou" Charita ČR je aktivní na severu Sýrie, na území Al-Kájdy. V roce 2011 proběhla v Česku krátce zpráva, že v Praze zatkli buňku teroristů, kterou pomohl financovat Člověk v tísni:

"Zprávy v ruském tisku naznačují, že lidé podezřelí z podpory teroristů, k jejichž zatčení došlo 6. dubna v Praze, byli napojeni na al-Kájdu a na finanční řetězec radikálních islamistů působících v oblasti ruského severního Kavkazu. Zdroje v ruských zpravodajských službách se zmiňují také o tom, že česká nezisková organizace působící v oblasti ochrany lidských práv se spolupodílela na vytváření finančního řetězce.

Zdroje portálu Lifenews.ru tvrdí, že podezřelé osoby, k jejichž zatčení došlo v Praze, převáděli peníze buňkám Džamaat Šariat, salafistické organizaci, jež vznikla roku 2000 a formálně patří pod Kavkazský emirát vyhlášený čečenským radikálním islamistickým vůdcem Doku Umarovem roku 2005. Cílem organizace je vytvoření jednotného islámského státu podle práva šaría v oblasti severního Kavkazu.

Že je do financování islámského terorismu zapojena česká humanitární organizace, je veřejnosti známo již od předchozího týdne, kdy Lidové noviny přinesly zprávu Z Česka šly peníze na podporu Al Kajdy, kryli je ochránci lidských práv. Dosud se ale nevědělo, o kterou českou neziskovku se jedná.

ČESKÁ POZICE se proto obrátila na autora článku v deníku Komsomolskaja pravda, který potvrdil, že prověřovanou neziskovou organizací je Člověk v tísni."

Loni v prosinci zemřeli v Sýrii tři spolupracovníci organizace na území syrské opozice.

Mimo Sýrii je ČvT aktivní i na Ukrajině.

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře