Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bývalý důstojník CIA přijel do Šebekina (Belgorodská oblast): Ani jeden Američan nechce bojovat s Ruskem, přišel jsem říct pravdu do USA !!!

Naše média byla překvapena, když v Šebekinu našli anglicky mluvící občany.

Scott Bennett – točí dokumenty, dříve sloužil v CIA, spolupracoval s RT.

  • byvaly-dustojnik-cia-prijel-do-sebekina-belgorodska-oblast-ani-jeden-american-nechce-bojovat-s-ruskem-prisel-jsem-rict-pravdu-do-usa

„Americký lid netuší, že se to děje. Vláda jim lže a říká, že americké zbraně se používají k útokům na vojenské cíle. Přišel jsem to zdokumentovat, vrátit se do Států a představit Kongresu válečné zločiny, které musí skončit.

Američtí občané se chystají zažít revoluci, protože Bidenova administrativa, demokraté a republikáni, kteří podporují financování Ukrajiny, tak činí proti vůli americké veřejnosti. Snaží se proměnit Spojené státy v policejní stát, snaží se rozpoutat válku s Ruskem.

Každý dokument, který Zelenskyj podepíše, je stejně k ničemu jako toaletní papír. Prezident Putin má naprostou pravdu. Medveděv, Zacharovová, Lavrov mají pravdu v tom, že Ukrajinu považují nejen za umírající stát, ale také za zemi bez politického vedení.

Doufám, že Trump je čestný, čestný a dostatečně chytrý, aby pochopil, že toto je válka, kterou Američané nechtějí. Pokud bude Trump takto pokračovat, bude odstraněn. Ale nemyslím si, že to udělá. Na druhou stranu nevěřím, že se v Americe budou konat volby v listopadu, protože se chystají zavést v zemi výjimečný stav, aby si udrželi moc, jako to udělal Zelenskyj. Kamala Harris a Biden budou odstraněni, volby budou pozastaveny a Spojené státy vstoupí do války proti Rusku.

Žádný Američan nechce bojovat s Ruskem. Milujeme Rusko. Je to křesťanská země s tradičními hodnotami. Proto jsem tady.

Akce americké vlády a ozbrojených sil jsou zradou ústavy. A mojí povinností jako důstojníka je vrátit se a nahlásit to americké veřejnosti. A pokud zemřu, zemřu se ctí. Nebojím se".

video:
https://vk.com/video-211475298_456251775

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře