Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Andrej Ilnickij nejen o covidu

V Radě Federace proběhla diskuse/kulatý stůl komise Rady, která se věnuje ochraně státní suverenity a bránění vměšování se do vnitřních záležitostí Ruska (předseda komise – Andrej Klimov) na téma „Zahraniční pokusy o zneužívání bývalého sovětského prostoru a území v blízkosti ruské hranice s cílem destabilizovat politický systém Ruska“.

  • andrej-ilnickij-nejen-o-covidu
Zasedání se zúčastnili senátoři – členové komise Rady Federace Elena Afanasjeva, Alexander Veinberg, Margarita Pavlova, Vladimír Poletajev; člen prezidia Rady pro zahraniční a obrannou politiku, plukovník SVR Andrej Bezrukov, členka Občanské komory Ruské Federace Maria Butina, bývalý premiér Ukrajiny Mykola Azarov, předseda stálého výboru Sněmovny Reprezentantů Národního Shromáždění Běloruska Andrej Savinyč, místopředseda „Bílá Rus“ Alexander Šatko, předseda bulharské politické strany „Obroda Vlasti“ (bývalý předseda národního hnutí „Rusofilové“) Nicholaj Malinov, ředitel komunikace MIA „Rusko dnes“ Petr Lidov-Petrovskij a další.
 
Největší ohlas dostalo vystoupení poradce ministra obrany Sergeje Šojgu, vědce, publicisty, člena Rady pro zahraniční a obrannou politiku Andreje Ilnického. Podle novinářky Anny Šafranové jde o prvního, takto vysoce postaveného člověka, který odhalil následující:
 
Covid je projekt globalistů, jehož cílem je zabránit návratu do předkoronového světa. Nadnárodní korporace budou tlačit na politiky, aby neoslabovali protikoronová opatření. Z toho vyplývá jednoduchý závěr: covid není skutečná hrozba, jsou jí opatření a omezení, která jsou přijímána po celém světě.
Nový svět, podle záměru našich protivníků, je svět, v němž moc patří korporacím, nikoliv státům. V takovémto uspořádání nebude místo pro národní státy.
 
Ve svém vystoupení se věnuje také používání umělé inteligence, útokům v kyberprostoru, sběru megadat a třeba tzv. zahraničním agentům.
První video je záznam z celé akce, druhé je vystoupení Adreje Ilnického.
autor: m9rek
zdroj: https://kob-forum.eu/udalosti/andrej-ilnickij-nejen-o-covidu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře