Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dublin IV aneb Co vidíme jen zakrývá, co vidět nemáme

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Co vidíme jen zakrývá, co vidět nemáme

Tak jsem viděla tu hradní "zahradní slavnost" , prý na zesměšnění novinářů, neuvěřila jsem tomu.

Nějak se mi to nechce zdát jako nejdůležitější smysl a záměr celé této akce. Protože ony prezidentem zmiňované nelze zesměšnit již nijak více.

  • dubli-iv-aneb-co-vidime-jen-zakryva-co-videt-nemame

Co když celá ta akce pálení trenek byla spíše jen kouřovou clonou k jiné akci a měla spíše odvést pozornost občanů do konce června a to právě nasměrováním médií pryč od akce jiné. Tedy pryč od EU a od jednání v EU o uprchlících..........

 
CO to tedy ten ministr Metnar , nesmiřitelný bojovník ANO proti mrtvým automatickým přerozdělovacím kvótám , odhlasoval v tom Lucembursku toho   5.6/2018  tím, že nebyl proti Dublinu IV!? 
Ono se to dalo jednoznačně čekat už po té Márákéšské deklaraci a jeho podpisu na ní. 
 
Takže kvóty nebudou, to prodá ANO  občanům jako vítězství boje proti imigraci ale, že bude předána kompetence mimo ČR , mimo vliv občanů ČR o tom, kdo bude moci žít v ČR, včetně imigrantů, to už ANO nevadí. 
 
Jasně alespoň pak budou moci říkat, to ne my,  to EU to ONI! A tom tom je DUBLIN IV. A nebo si fakt snad někdo v ANO myslí, že  bude brán ohled na názor občanů ČR či jejich, tak hloupí politici nejsou!
 
Kopíruji z odkazu níže:

 Proti Dublinu IV totiž hlasovalo 7 evropských zemí, ale Česká republika mezi nimi nebyla. Proti dalšímu projednáváni Dublinu IV v současné šílené myšlenkové podobě se postavilo jen 7 zemí, a pro jistotu si je zopakujme, abychom se ujistili, že nás nešálí zrak a opravdu mezi nimi chybí Česká republika:

  • Slovensko
  • Maďarsko
  • Slovinsko
  • Itálie
  • Španělsko
  • Rakousko
  • Rumunsko
 
 
Kdo by ještě stále neměl tušení  tady je něco málo k pochopení, a co na to náš parlament, co prezident a co politické strany , co voliči ANO, instituce, elity a jiní páni vzdělanci, kde je veřejná diskuse, co ochránci naší státnosti ..............mlčí, mlčí a pálí trenky, a tím nasměrují média k mlácení prázdné slámy...
 
 
Marie Trojanová

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře