Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Že na srazy milionu chvilek chodí jen padlí na hlavu se potvrdilo

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

A legrace je, že to potvrdil internetový portál Seznam.cz, který ovšem jinak dělá milionu chvilek co mu na očích vidí. V přivolávání mas na milionové srazy nemá u nás – kromě jediné ČT – konkurenci, a není mu ani zatěžko označit poslední patnáctitisícovy shluk lidí na Václaváků za „plné Václavské náměstí“.

  • ze-na-srazy-milionu-chvilek-chodi-jen-padli-na-hlavu-se-potvrdilo
  • ze-na-srazy-milionu-chvilek-chodi-jen-padli-na-hlavu-se-potvrdilo
Nu a do tohoto „plného Václavského náměstí“ poslal Seznam.cz své redaktory, aby zde provedli cosi jako politicko-socilogickou sondu. Otázky, se kterými se redaktoři na účastníky manifestace obraceli, byly dvě: První zněla: Máte jasno, koho volit?A druhá: Kdo z vlády by měl nahradit Babiše na postu premiéra.
 
Tyto otázky byly položeny 111 lidem, kteří zodpovězením (či nezopovězením) už hned otázky první potvrdili to, co je uvedeno v titulku.
 
 27 z dotázaných by totiž volilo Piráty.
 25 TOP 09
 19 ODS (zde byla většina hlasujících z Prahy)
  6 KDU ČSL
  6 STAN
  1 Zelení
  1 Svobodní
  a 26 dotázaných vůbec nedokázalo na tuto otázku odpovědět
 
Pokud už tento blok prokazuje duševní úroveň seběhnuvších se účastníků srazu na Václavském náměstí dostatečně, pak odpovědi na otázku druhou vyjasňuje problém už bez nejmenších pochybností.
 
Tuto otázku si proto raději zopakujme: Kdo z vlády by měl nahradit Babiše na postu premiéra?
 
Odpovědi:  19 – nikdo z vlády
                   25 - nevím
                   30 – Petříček
 
Tak tohle, milí zlatí, zvlášť tedy to poslední jméno, jehož nositele si 30 lidí z dotázaných na Václaváku (jen jeden či dva hlasy získali Maláčová, Hamáček a Plaga), umí představit jako nového premiéra vlády České republiky, vypovídá o psychické úrovni těch, kteří se na mítinky pánů Mináře a Rolla scházejí, tak přesvědčivě, že by ji snad správně dokázal posoudit i doktor Chocholoušek.
 
Lubomír Man

Facebook komentáře