Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Výzva

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Už mě štve, jak někteří presstituti neustále melou o nějakém rozdělování národa, či společnosti.

  • vyzva

Žijeme tady všichni v této naší krásné České kotlině. Pracujeme a denně se potkáváme. Nikdo z nás nemá na čele napsáno:,,volil jsem toho, nebo toho.“ Když někdo zkolabuje na ulici a upadne do bezvědomí, nezavoláme mu pomoc, proto že je to volič toho, nebo toho ???

Jsme příslušníci jednoho národa. Jedné velké  rodiny. Naším společným zájmem je prosperita naší Vlasti. O tom přemýšlejme. Pro to pracujme. Můžeme mít rozdílné názory na podobu demokracie, ale tato země je naše Vlast. Tu si musíme chránit. Lidi, přestaňte už blbnout.

Máme přece jeden společný zájem. My všichni přece chceme žít v klidu a v míru. Nenechme se vtáhnout do nějakých cizích mocenských zájmů. Buďme svorni jako jeden národ, nebo jedna rodina. Nikdo z nás by přece nedal svoji maminku nebo babičku vplen cizím zájmům. To je přece základní premisa . Bez našich maminek a babiček bychom tu nebyli. Nikdo z nás. Ať už volil koho chtěl. I přes různost názorů, a o tom ta demokracie je.

Musíme držet spolu. Jinak nás cizáci slupnou jako malinu. Nenechme se presstitutama dále rozeštvávat. Nevěřme těm kecům o rozdělené společnosti. I přes názorovou rozdílnost jsme stále všichni Češi. Sousedé v jednom domě. Spolucestující v jedné šalině. A máme všichni jeden cíl. Dobře dojet. Nebo je tu snad někdo kdo si přeje nás rozeštvat až k k nějakému majdanu či občanské válce?

Martin Rulf

Facebook komentáře