Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vylepšeme Staromák!

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Na Staroměstském náměstí teď vyroste další pomník. Snad plagiát jednoho náboženského artefaktu. Je to vlastně agitační sloup katolické církve.

  • vylepseme-staromak

Bylo by záhodno, aby tam vyrostly agitační artefakty i ostatních církví. Jinak to bude diskriminace. Těch budoucích žalob! Já bych navrhoval, aby tam přibyl nejdříve též „ ležící Budha.“ Délka „bratru“ 30 metrů? Zbouráním nějakého nadbytečného  kostela by se uvolnilo místo, pro například krásnou pagodu.

Též by tam mohly mít propagační materiály i zájmové organisace. Zahrádkáře by jistě propagoval nejlépe takový desetimetrový trpaslík v jásavých barvách. Žulový monolit za také alespoň 50 milionů. Z Evropských dotací. Vyvedený v jiskřivých barvách. Zelené, červené, žluté a bílé. Čtyřiadvacet hodin by mohl být reflektory nasvícen. 

Vůbec nikomu nevadilo, když byl historický dům-Železářství „ U Rotta“ předělán na jakýsi „ Donald“. To by dnes jistě nikomu nevadilo mít ve Staroměstské radnici třeba Vietnamskou tržnici. Nebo by tam mohl Charouz prodávat auta. Doprostřed náměstí by též primátor Hřib, mohl zasadit například jasan.

Ať našlápneme pravou nohou k ještě skvělejším zítřkům! A pozítřím! Máme nějaký plán na příští pětiletku, kolik zbouráme pomníků a přejmenujeme ulic? A řek? Například Vltava se tak jmenuje už dlouho. Chtělo by to nový název.

Facebook komentáře