Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vítek(Patrioti): Vylil v kostele sperma, ale nenamaloval tykadla! Takže klid, je to umělec

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Tak se s námi jistý profesor podělil o své oplzlosti s mrtvým spermatem, které ředil Polákům do svěcené vody. Když podobný exot nastříká sperma v kostele je in, umělec a bojovník proti temnotě.

 

Když, ale nakreslíte fixem tykadla politikům na volební plakát, tak Vás čeká sto dní vězení, protože jste nikomu potom neřekl, že jste performer. Když fotbalový fanoušci roztáhnou plakát, jak nordická kráska vykopává muslima z Evropy ven, čeká klub pokuta sto tisíc korun. Stačilo přeci říci, že to byla performance a možná by přišel i nějaký grant. 

  • vitek-patrioti-vylil-v-kostele-sperma-ale-nenamaloval-tykadla-takze-klid-je-to-umelec

 

 

Mrazí mě v zádech, když si uvědomím, že nějaký rektor dovolil, aby tenhle rádoby pedagog mohl učit nějaké studenty! Dnešní doba je plná zvráceností a angažmá tohoto narušeného člověka na VŠ je jednou z nich! Tihle lidé chtějí jen rozeštvávat a každá pozornost, kterou jim věnujeme, každá negativní emoce kterou vyvolají je žene kupředu. Problém je, že tihle "narušenci" infiltrovali univerzity. Dřív, když se řeklo učitel, vybavil si člověk morální autoritu, která měla přirozený respekt svých žáků, svých sousedů a přátel, širokého okolí, když se dneska podívám na pedagogy typu Kohouta, tak se mě chce zvracet. 

Tady vidíme, kde jsme, vše postavené na hlavu. Režim bez práv, soudů, poctivosti, cti, hrdosti, spravedlnosti, morálky, rodiny, školství, zdravotnictví, tak jsme tam, kde jsme vůbec nechtěli být. A je to proto, že jsme si vždy mysleli, že za nás to "někdo" vždy vyřeší. Přestali jsme si svou zemi hlídat a byla nám ukradena. Je čas si ji vzít zpět.

zdroj:http://vitekjiri.blog.idnes.cz/c/472661/vitekpatrioti-vylil-v-kostele-sperma-ale-nenamaloval-tykadla-takze-klid-je-to-umelec.html

Facebook komentáře